Космос залишає у мізках космонавтів не слід, а колію. Це вкотре довела космонавтка Валентин Терешкова запропонувавши некосмонавту путіну обнулитися.

Депутатка Терешкова від «Єдиної Росії», хоч коли мова йде про росію і путіна назва партіїї значення не має, запропонувала, тобто сказала свою репліку у комедіїї російського державного шабашу, щоб дати чинному російському президенту Путіну право (навіть смішно писати це слово поряд з "путін" і росія), «як і будь-якому громадянину», знову обиратися президентом.

Для цього Терешкова запропонувала поправку, згідно з якою пропонується або зняти обмеження для президента на два терміни, або обнулити президентські терміни після прийняття поправок до Конституції.

«Навіщо городити якісь штучні конструкції? Треба все чесно, відкрито, публічно передбачити і взагалі скасувати обмеження щодо кількості президентських термінів в Конституції. Або взагалі, якщо цього вимагатиме ситуація і якщо цього захочуть люди, передбачити можливість для діючих президентів знову обиратися на цю посаду »

Дійсно, навіщо городити город якщо людей в країні тримають за баранів. Чесно і відкрито наплювати на будь які зародки демократіїї в угоду путіну і системи. Заважає Конституція? Та змінити її нахер, "по просьбе трудящихся", поки не всі трудящієся повмирали.

Гидко. Гидомерно.

І за Україну страшно, дурний приклад заразний.

oleksandra.yablonska
Олександра Яблонська

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації