Знову зима, знову час для подорожей. Якщо жителі мегаполісів подорожують Україною коли їм хочеться, то ми, жителі півдня мандруємо переважно взимку.

Ну от, ми були у Миролюбівці, возили вечерю кумові. Були в Пологах Запорізької області, а тепер ми в Києві.

Що можна сказати про Київ. Київ - гарне, європейське місто, багате і самодостатнє. Життя стрімко біжить його вулицями як кров нашими венами. Місто молоде і веселе, пахне кавою та затишком. Вічно молодий древній Київ.

Ми ходили в музеї. В Софії Київській був селфі день, просто так фотографувати не можна, а от селфі, скільки хочеш знімай. Дивіться яким був Київ у 11 столітті.

А графіті на стінах то взагалі як листи з минулого.

Ми гуляли вулицями, пили каву... і говорили з людьми про: життя-буття, майбутні вибори і про мера Кличка.

Люди як і кругом, незадоволені тарифами, субсидіями та корупцією. Молодь не бідкається, кажуть як є робота, то все нормально. Хватає на театри, пиво і розваги.

В президентах не проти бачити Зеленського, бо він людина нова, а саме головне, що свої гроші він заробив Сам. А те що він артист, нічого. Кличко боксер.

Юлю Володимирівну не дуже хочуть, кажуть "вже була, наробила". Про Петра Олексійовича ще думають.

Про Кличка теж розказали цікаве. Кажуть що Кличко людина багата і хабарів не бере, це плюс. А середня ланка апарату Київради, на яку ніхто не звертає уваги при зміні влади, цим дуже задоволена бо все що раніше йшло на верх, зараз залишається їм. Так і кажуть:"Кличко і тіт хто з ним, хабарів не беруть, вони і так багаті, все нам і залишається". От і виходить, що і мер не хабарник і система працює без збоїв.

Це означає, що при зміні влади будь якого рівня "систему" треба змінювати всю. Всю, до останнього гвинтика

Мандруємо далі.

oleksandra.yablonska
Олександра Яблонська

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації