26-28 червня мені випала нагода взяти участь у симпозіумі "Connecting the Dots: Young People, Social Inclusion and Digitalisation", організованому EU-CoE Youth Partnership у Таллінні. Під час заходу організатори використовували 7 цікавих цифрових інструментів для молодіжної роботи, які можуть стати в нагоді кожному:

1. Trello (https://trello.com/)

Зручний органайзер для проектного менеджменту у вигляді списків, заповнених картками, які використовуєте ви та ваша команда. Наприклад можна використовувати для онлайн програми заходу, яка постійно змінюється, але учасники мають постійний доступ до неї.

5b5dffc0650a2.png


2. Typeform (https://www.typeform.com/)

Інструмент для інтерактивних опитувань, оцінок та форм відгуків про захід. Більш потужний та візуально привабливий ніж Google-forms

5b5e03f73cef3.jpg


3. Sli.do (https://www.sli.do/)

Дуже практичний сервіс для того, щоб під час заходу учасники могли в реальному часі ставити онлайн питання спікеру і вони виводились на екран. Питання можна ставити як особисто так і анонімно. Є можливість голосувати за підтримку інших питань та підсвічувати питання на яке відповідає спікер. Зникає потреба бігати з мікрофоном по залу.

5b5e065e0bae1.png


4. Direct poll (http://directpoll.com/)

Використовується для проведення опитувань серед учасників заходу у реальному часі, щоб одразу оперувати цими даними під час виступу, онлайн візуалізації або задля оцінки.

5b5e1e0c3cfe7.jpg


5. Padlet (https://padlet.com/)

Віртуальна дошка. Наприклад полегшує роботу в групах — можна в реальному часі заповнювати свою частину дошки і виводити це на екран замість використання фліпчартів та паперу.

image?t=c_limit,dpr_1,h_535,w_883&url=https%3A%2F%2Fstorage.googleapis.com%2Fpadlet-assets%2Fimage%2Fscreen_devices.png


6. Gephi (https://gephi.org)

Інструмент для аналізу даних та графічної візуалізації. Щоб краще показати структури та мережеві зв'язки.

5b5e23c1bc33e.png


7. Prezi (http://prezi.com/)

Більш потужний та інтерактивний інструмент для створення презентацій ніж PowerPoint.

5b5e2760131b8.jpg