Топ-5 статей, набравших наибольшее количество лайков в Фейсбуке:
На первом месте текст Сашка Лирныка — 6573 лайка.
Вибачте що пишу це в Різдвяний час.
Але це час народження Правди.
Є страшний і правдивий анекдот.
Коли чоловік приїхав із відрядження і заситав свою дружині в постелі із великим амбалом. Той амбал взяв чоловіка за шкірку поставив в коридорі і намалюав крейдою коло навколо нього. І каже: «Поки я буду розважатися із твоєю жінкою, то ти стій в колі рівнесенько і не подумай вийти!»
На втором месте текст Шершня Шершня — 4458 лайков.
... з морозу хліб твердий. А вареники, ті, що їх привозять волонтери, заморожені на камінь ще там — в тилу. Їх ліплять сотнями руки учнів училищ та господинь, за майже вісімсот кілометрів звідси. Вони торохтять у картонних коробках та дерев'яних ящиках, наче округлі камінці з зашутрованих берегів Бистриці чи Стрия і їх вкидатимуть у казанки на чадливих примусах та розпечених чавунних «буржуйках», щоб повернути тепло рук і сердець до тіста і картоплі...
Шершень Шершень: З морозу твердий хліб...
На третьем и пятом месте посты Сергей Стерненко — 4178 и 1051 лайк.
В українському медіа-середовищі існує проблема, на яку мало хто звертає увагу, але тим мне менш. І полягає вона в тому, що у нас не стають знаменитими ті люди, які б мали. При чому ця категорія громадян повинна бути відомою в першу чергу спецслужбам, а вже потім — суспільству.
Я спробую виправити цю ситуацію, принаймні щодо одного персонажа, якого ну ніяк не можна оминути увагою.
Сергій Стерненко: Один вєтєран бєркута і злобна хунта
Зовсім нещодавно я писав про Єфімова Олега, вєтєрана бєркута, який ненавидить Україну, проживаючи в Одесі. Ця чудова історія має своє продовження.
Чесно кажучи, не збирався якось реагувати на те, що опишу нижче, але остання з цих подій варта того.
Попередня публікація про Єфімова набрала широкого поширення, а особливо — серед жителів запорєбріка.
Сергій Стерненко: Вєтєран бєркута і злобна хунта ч. 2 або як звалити «на родіну»
А на четвертом месте статья Дмитрия Лубкина — 1129 лайков.
Я не праздную «русское» Рождество, как и Новый Год, впрочем.
И если в обществе, после трех лет войны, уже есть понимание, что не стоит отмечать день оккупационных войск 23 февраля, 9 мая, 8 марта и прочие рудиментарные праздники, то с Рождеством и самым совковым праздником под названием Новый Год, еще есть проблемы. Мы слышим рассказы про традиции, самый светлый праздник и лукавые истории о том, что новый год во времена совка был самым неидеологическим праздником, а Рождество по юлианскому календарю – православная традиция.
Дмитрий Лубкин: Деда Мороза пора убить
Бонус — интересные статьи, не попавшие в топ-5:
Андрій Длігач: Стислий прогноз на 2017 для України