"Хорошковський повернувся в Україну ще в травні і вже веде різноманітні перемовини від імені нової влади", - це не я сказав, це Сергій Лещенко у себе в Телеґрамі написав.

Я раніше писав про те, що йому виділено кабінет на Банковій, звідки, до речі, Зеленський передумав переїздити. Казав? Казав...

Лещенко пише, що "Блєндамєд" пропонує владі свої послуги в якості комунікатора по російському та американському напрямках. Що ж... Не здивований. І там і там у Хорошковського є солідні "підв'язки" в політичних істеблішментах. Чи піде на пропозицію Хорошковського Зеленський та його оточення? Побачимо. Хоча певні зрушення між ними вже є.

Наприклад найкорупційніший департамент "К" СБУ - очолює людина Хорошковського Іван Дерев'янко, паралельно з цим займаючи пост заступника Голови СБУ Баканова. І це тільки одна, найодіозніша особистість. А вона не одна...

Люди "Блєндамєда" з категорії "попроще" - також потяглися назад, в рідні стіни Володимирської 33. Можливо відчувають, що їх шеф також скоро заїде "на білому коні" в якийсь доволі високий державний кабінет? Побачимо, але тенденція тривожна.

Я казав один раз - повторю ще раз: призначення Хорошковського БУДЬ-КУДИ - означатиме зашквар страшніше за збереження Авакова на посаді Міністра внутрішніх справ.

nazar.prihodko
Назар Приходько

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації