Весна.. Пора міняти владу..))
(толерантності пост...)
18+

Березень 2021

Сорок лет без воды -
Все идут верблюды...

604e7fce34e76.jpg

Я дуже сильно поважаю єврейський народ якшошо.. Неправда..? Ок — я просто поважаю. Без дуже. Як і всі інші. Так — норм..?
Хтось казав, що євреї на відміну від інших народів можуть бути або надзвичайно талановиті, або реально ідіоти. Або/або. Без середини. Або Голда Меєрсон, або Юля Мендельсон. Або Януш Корчак, або Лєйба Троцкій. Або Ейнштейн, або депутат, що має право на анал..
***

Польща і Україна після розвалу совка були на однакових позиціях. Одними накерував — вуйціх ярузєльській, іншими — владімір щірбіцкій..
Це було тоді. Тепер — Польща доганяє Німеччину, а Україна вперто хоче обігнати Сомалі. Тобто після старту погнала в протилежному від фінішу напрямку. Очі висолопила, язик викотила і пре — як мама того депутата. Ну та — що любит скорость..
***

Я не люблю євреїв-комуністів, бо вони створили совок. Але я не люблю і сомалійських комуністів. І поляків-комуністів теж — якшошо.. На щастя поляків — вони спромоглися вчасно відсунути коммі від влади. Тому зараз наздоганяють Німеччину. І обженуть — можете не сумніватися. У них є ціль.
Вважати ціллю — це добігти до рівня Сомалі... — може тільки Юля, той п'яний чувак, що вчора кричав «Люся!!!...», обнявши світлофор, і ще декілька тисяч чуваків... Перераховувати всіх не буду — лінь..
***

Написав мені вчора товариш. Власник будівельної компанії — ми з ним "Park Inn"починали. Такий — справжній будівельник, не совковий, як ті дятли, що скверики забудовують.
Але — він тепер живе в Катовіце. Перевіз туди всю фірму. Там будує. Питаю — чому так? Каже — в мене одне життя. Питаю — повертатися не хочеш? Каже — дуже хочу...
Він не повернеться — взяв кредит під три відсотки і купив готель і ресторан. Каже — місце хороше.. поруч аеродром і два автобани...
Тому думаю, що вже не повернеться... Хіба би..
***

Я ось подумав..
А ти впевнений, що треба чекати до 24го року і дивитися, як ці — «уряд» — роблять вигляд, що розуміють що вони роблять..?
За твої гроші між іншим...
Може які дострокові — нє..?
Без цього нічого не зміниться — просто ти станеш старіший.. В кращу сторону не зміниться — маю на увазі.
Інтернаціоналісти, вони що б не робили — полюбе вийде кпсс...
Чи тебе то може пре..?)))
.........................................................


M&M або Хроніки Семи Перпендикулярних Ліній..

604e812707387.jpg

Залізний Майкл сидів на лавочці біля хвіртки. У нього на коліні сиділа Торі.

- Хто всі ці люди?– запитала вона.
- Комуністи, — шо не бачиш?
- А нащо їх тут так багато?
- А пес їх знає.. Принеси нам по каві.. і чотири чебуреки..
- Чебуреки..??? На фіга?
- Будем в комуністів кидатися..))

На березі дійсно вже було досить людно. Всі столики були зайняті. Там, де ще три години тому сидів Майкл з сестрами, тепер сиділи троє чоловіків. Один в білій сорочці і чорному циганському капелюсі на очі, інший бородатий у десантній тільняшці та береті кольору maroon. Третій сидів просто в піску – маленький на зріст та у конусоподібному в'єтнамському капелюсі..
- Тож я тобі й кажу, друже Simon, якби ти тільки знав, як їм при мені добре було...
Не відчувши реакції схвалення продовжив аргументувати.
- Ось ти знаєш, чим вони при мені котів годували? Не знаєш? А от я це сам залюбки їв... Я б навіть зараз це поміняв на той рис, що мене Фарм ним годує вже три місяці...
- Rusoaica, da-mi banii mei !!!1 – раптом заверещав маленький..
......................................................

1Расіянін, віддай мені мої гроші!!!("В'єтнамська")