site.ua
член клубу

Червень 2020

У самурая немає цілі -
є тільки дороги..

Гуляєм з товаришем в районі Карлового мосту. Третя ночі, але однозначно ще чогось бракує. Можливо пива - в тому кабаку, де та офіціантка з Закарпаття, можливо просто нових вражень від архітектури..
З того боку Влтави, на мості, з’являються дві фігури - чорна і біла. Якщо вночі зустрів в Празі негра, офіціантка з Закарпаття відкладається на потім, а на перше місце виходять нові враження.
- Є..?
- Є..
Той, що білий вирулює в напрямі логістики, з тим, що чорний, товариш продовжує лінивий діалог..
- Як тебе звати?
- Іржи..
Оцінивши німе запитання в очах додає:
- Я чех. Просто чорний чех. Я тут народився. Щось не так..?
- Та нє.. все норм. Ось мого товариша (це про мене) звати Коля. Поганяло - Сомалі.
- Чому Сомалі?
- Бо він негр і там народився..
- Як негр??? Він же білий?
- Просто білий негр. Білий негр з Сомалі.. Щось не так..?

Нічна Прага вона така..
***

Кокаина серебрянной пылью
все дороги его замело..

Інший товариш, в себе в профілі, хайпує напропалую з кимось зі своїх. Тема - панятно шо негри. Товариш аргументує Памеллою Мастроп’єтро - італійкою, яку в Італії зґвалтували і вбили темношкірі азіяти емігранти. Його візаві опонує - это часть их культуры..
Бідні негри мабуть і не знають, що це виявляється частина їхньої культури. Вони ж наївні певно думали, що то джаз..
Але ідіоти їм голови прояснять.. Знайдуть серед них таких самих ідіотів. Ті, з перепугу, повірять, що вони тепер теж вибраний народ. Буде вже два вибраних народи..
Потім, правда, можуть почати мочити один одного - треба ж буде вияснити, який з двох вибраних вибраніший..
Є, правда, трохи проблем з геополітикою. Але хіба ідійота щось зупинить? Нігер можна спробувати засипати землею. Нігерію зрівняти з ...
Блін - а Монте Негро.. Там взагалі повна лажа. І не переназвеш. Бо гора там дійсно чорна. Спробувати гору перефарбувати? Але в який? В білий - негри можуть бути проти. В жовтий - араби почують себе вибраними. А там крім Чорної є ще й Біла гора... ЇЇ в яку фарбувати? А дощ почне ту фарбу змивати - повна хуйня - нє? А ще там чорногорці є. Дуже непростий народ. Можуть вламати фарбувальникам так, що їм ватніки позадираються..
Ок допускаємо, що ідіотизм - это часть культуры ідіотів.. Поїхали далі.

Де вихід з тупіково-порожнякової ситуації? В законодавстві. Якщо ідіот знає, що за зґвалтування він отримає свої 15, чи довічне і, це незалежно від того якого він кольору, то буде він ту Італію обходити 15ю дорогою. І фарбувати нічого не треба буде.
Що таке вже давно придумано? Шо ви гаварітє..?
А Микола Вересень каже - в конституції звичайно записано, що всі люди рівні, але я вважаю, що знаним артистам (подумки - телеведучим), чи принцесі Діані - треба робити виняток... Хто такий Микола Вересень? То такий новітній філософ самоучка. Ніхто йому не пояснив, що Конституція - вона або є, або нема. І цього не змінити, навіть якщопозиціонувати себе в фантазіях з принцесою Діаною..
***


Посполитий - Live Free..

mike.fire.wind
Mike Fire-Wind

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації