site.ua
член клубу

Травень, 2020

А ну, отдай мой каменный топор!
И шкур моих набедренных не тронь..

Для чого потрібне діюче законодавство? Та без проблем - сідай зручно, постав перед собою еспресо, 40 гр. Деламейну, попільничку.. Ой, соррі - ти ж не куриш... Ну валідол який постав, чи ше шо..

Перші закони з’явилися ще в печерах, коли первісні там собі ЖК придумали. Ними тодішні посполиті обмежували апетит (в прямому сенсі) своїх хитріше зроблених співплемінників. Тобто плем’я гарувало тяжко, збирало запаси на зиму - а тоді ще не було глобальних компаній і зими таки були. І от один шлємазл, поки активна частина племені - та, що могла дати пезди, була відсутня в печері, з’їдав всі запаси - жер шо колгоспний биньо, ну чи як юзік якийсь. Чому була відсутня частина племені? Ой - справи були в хлопів - ходили звеселяючий бамбук курити, наприклад, чи на шоу «медвідь вломить крокодилу, чи той йому» ходили - мало чи шо. Бували відсутні кароч. Коли поверталися, а тодішній Юзік саме гриз печерні запаси - давали йому, для профілактики, з обох рук. Але Юзік не здря мав прізвище Вінніцкій, і коли приблизно повертаються до печери звеселені співплемінники навчився вираховувати. Хлопи сіли, довго думали, а потім, один сказав - Юзік, з сьогоднішнього дня, ти будеш товчений не тільки тоді, коли ми тебе на гарячому спіймаєм, а навіть тоді, коли запаси вже зжерті, а ти лежиш з роздутим животом, прієш і мрієш про кохання з Юльою Ґєндєль. Від сьогоднішнього дня в нас закон: запаси зжер - товсту морду тобі виб’єм...

Тобто міністерства юстиції ще не було, а сама юстиція вже з’явилася. Не так як зараз в недорозвинених печерах - юстиції нема, а в міністерстві 500 істот папери перекладають.

Що це дало? Досвід показав, що такий дохід на душу населення печери, яким можна помірятися з іншими, можливий тільки в тих печерах де є юстиція. Що таке дохід на душу населення? То така фігня якою в розвинених печерах міряються. В тій, де Юзік все гриз, мірялися трохи іншим, і в кого був більший, той вів Юлю Ґєндєль на шпацер - ходили до озера на шоу - «зможе крокодил бегемотиху, чи обломиться йому..»

Юзік з такою бідою миритися не хотів і емігрував до іншої печери - розмальованої червоними зірками...
В тих ніяких правил не було. Плем’я повирубувало всі дерева навколо печери - бурштин шукали. Потім повирубували навіть кущі. Туди відразу повадилися ходити срати мамонти - їм було там комфортно - нічого в сраку не кололо. Плем’я їло гівно мамонтів і казало - ойдакакаяразніца, зато в нас - заніс судді і маєш всьо в носі. Суддя брав і возив складувати в печеру обітуванну - щоб Юзік, груба морда, не згриз...

Вопшем все в них було заїпіс, от тільки в повний місяць їм снилося якесь дурнувате слово Нюрнберг. До чого б це думали юзік з суддею і розверталися уві сні спиною один до одного... Так - Юля з Юзіком емігрувати не захотіла. Розбалувалась в матріархат..)))

Пішов я на каве..))) Далі буде. Мaybe..)))

Шпандау..

mike.fire.wind
Mike Fire-Wind

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації