site.ua
член клубу

Квітень, 2020

Я им все расскажу,
расскажу, всё что будет, и,
может быть, кто-то поверит..

президент має в парламенті монобільшість, але каже, що людей, котрі хочуть щоб монобільшість потонула, як корабель - в парламенті теж більшість...
Дві більшості? А можна глянути на оцінки з арифметики в школі?
Бреше..?

Депутат монобільшості каже про депутатку з монобільшості, що вона їбанулась, або вдає їбануту, бо хоче в уряд...
Вона об щось їбанулась? Об що саме вона їбанулась? Може людину лікувати треба? А, для того щоб потрапити в цей уряд... їбанутись - це обов’язкова умова? То вона таки їбанулась, чи ні? Вона ж мабуть каже що ні.
Депутатка бреше..? Депутат бреше..? Обидвоє брешуть..?

Голова комітету з питань антикорупційної політикикаже, що на її жаль, притягнути до відповідальності чиновників, справи щодо ймовірного незаконного збагачення яких були закриті після сумнозвісного рішення конституційного суду – юридично неможливо...
Сумнозвісне рішення - це скасована відповідальність за незаконне збагачення.
Виходячи з логіки голови комітету - юридично конституційний суд, це неоскаржувана істина в останній інстанції. А, якщо вони також їбанулись, як та депутатка? А якщо вони завтра приймуть рішення, що юзік - красіва дєвушка без цицьок, і запросто може бути генеральним прокурором? А якщо вони приймуть рішення, що на американський прапор треба вчепити портрет депутата, що має право на анал?

А може глянути на питання з іншого боку? Може - це очевидна змова? Конституційного суду з корупціонерами? Може конституційний суд, разом з незаконно збагаченими, в тюрму - за організовану злочинну групу, яка за попередньою змовою...?
Нема такого закону? Монобільшість є, а закону нема?
Голова бреше..? Суд бреше..? Вони там всі брешуть..?

президент каже - найбільше його досягнення - це наймолодший парламент. Молодшого ще не було...
І що? Молодий, апріорі, не може бути долбойобом? З огляду на вік самого... Ладно - промовчу))))
президент каже - парламент за 8 місяців прийняв 180 законів.
І що?
А де закон про відсутність терміну давності до покарання за незаконне збагачення?
Можна звичайно паднажать і за 4 місяці прийняти ще 180 законів. Побити власний рекорд. Але - спитаю ввічливо - на хуя?

Парки і ліси закрили. Тому, що їбануті можуть там смажити шашлики. І шо? А банк можуть пограбувати. Забороніть банки. Це ще як подивитися хто кого грабує - посполиті банки, чи банки посполитих? Ну - це розлога тема..))) Тішиш себе думкою, що як введуть обов’язковий безнал, то в незаконно збагачених кеш пропаде? Вони увійдуть в змову з конституційним судом - не переживай за них. Знаєш анекдот про свінгерів? - Всё!!! Стоп! - Мы уже третий раз меняемся, а я все время... - вгадав з першого разу де там на тій вечірці ти?

Можна довго випробовувати лоха на терплячість. Воно буде гнутися, таїти в собі злість, а потім піде палити машини. Чому саме машини? Пес його знає, але так в цілому світі. Може тому, що це найбезпечніше, найлегше, але разом з тим - дуже дієво і естетично. А може тому, що гугла підкаже - як це зробити найкраще. Не знаю. Але якщо твоє авто не в закритому паркінгу, його варто застрахувати від зумисного підпалу. А, якщо ти власник страхової, то варто довести до відому, що у зв’язку з карантином, зумисний підпал відтепер не є страховим випадком. Бо інакше збанкрутуєш. Багато мороки? А ти хотів мати владу, що заслужено сама себе їбанутою обзиває і не мати мороки? А тобі що - ніхто не сказав, що так не буває?

Хоча, як казав один мацкаль - нет худа без добра. Влада буде змушена розібрати незаконні новобудови, щоб на їхньому місці збудувати незаконні паркінги, для тих незаконних новобудов, що залишаться. І під будинками буде вільніше - нє?)))))))

mike.fire.wind
Mike Fire-Wind

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації