site.ua
член клубу

Лютий, 2020
In Memory of my Dad..

Реве та стогне..
Горами хвилю підійма...

Фігня в тому, що і не реве, і не стогне, і не підійма.
А взагалі Дніпро - це така річка. Була..
Річка - це, апріорі, течія. Дніпро майже не тече. Дніпро стоїть, гниє і смердить. Дніпро заїпали сині водорості і комуністи.

Що там кажуть - треба комуністам Криму дати води від зелених комуністів Великої України? Нема що давати - в Дніпрі більше немає води.

З наших з татом діалогів:
- А чому Дніпро цвіте і смердить?
- Бо вода не рухається, плюс сині водорості.
- А звідки водорості?
- Бо вода стоїть.
- А який вихід?
- Спускати водосховища і тоді річка сама себе почистить.
- Не спускають через ГЕСи?
- Та ні, ГЕСи електроенергії виробляють понти, насправді. Їх зупинки ніхто і не помітить.
- Тоді чому їх не прикриють?
- Через жадібність, типу - лишніх грошей не буває. Ну і через банальну лінь..
- Дебіли?
- А ти десь бачив комуніста - не дебіла..?

Одного разу, повернувшись з Глібівки, я підняв тему греблі у Вишгороді. Отримав у відповідь неочікуваний мною текст:
- Розумієш, розумні люди греблі будують зі зкошеним водозливом. Такі водозливи відкидають воду від греблі і не дають розмити дно біля її основи. У Вишгороді комуністи збудували вертикальний злив. При переливі вода розмиє дно і через двадцять хвилин гребля ефектно ляже. Якщо встигнеш за двадцять хвилин на Володимирську гірку - побачиш, що саме мали на увазі люди, коли почали юзати слово армагедон. До речі - ніколи не пробуй селитися в Києві нижче за пам’ятник Володимиру. Те ж саме про Лівий берег..
- Та я Лівий берег якось і Києвом не вважав ніколи.. А що буде?
- Змиє Поділ, Лівий берег, потім всі мости.. Ось ти до речі знаєш, що половина опор на мостах не торкаються дна? Не вони міст тримають, а він їх..
- Та прям.. а це з якого дива?
- При сан саничі так пісок дешевий намивали.. комуністичну архітектуру майбутнього будували..
- А ти ниряв і бачив?
- Для цього ниряти нема необхідності - достатньо на підручник фізики звертати увагу, але мені розказали ті, що ниряли.
- Так - їхні «зємснаряди» я на річці бачив. Уявляю, що в стінах тих архітектурних шедеврів..
- Таблиця Менделєєва в тих стінах, і повір - не краща для людського існування її частина. Та й не тільки в стінах - все решта довезли з Китаю, а там теж комуністи гуляють...
Так ось - за мостами змиє Кончу Заспу. Гребля на Канівському вже не ляже - вона вистрелить, як корок від
Dom Perignon Rose.. Думаю відлетить на кілометр не менше. А далі.. А далі - чиїсь ворота з Кончі Заспи приб’є до воріт Цареграду..
- А що робити?
- Спускати воду метр за метром. На берегах садити щось, що швидко проростає - верболози наприклад..
- Навіщо?
- Ти уявляєш що на тому дні? Щоб вітром оте що не розносило..
- Так гарно ж буде. Річка чиста і береги в верболозах..
- Та ніби так.
- А чому ви не піднімали це питання?
- Не піднімали? Я з цим до Шелеста ходив. Він там єдиний серед комуністів був більш-менш адекватним. Він погодився, але потім вони з Підгорним спробували взяти владу в Кремлі. Не до того йому було. А потім, коли Брежнєв їх помножив на нуль, тим більше не до того..
***

Coffee break:
Десь під час цих розмов тато пішов на пенсію. Якось, майже одночасно, до нього звернулися два його колишні співробітники. Вони «нажили» по ділянці землі на невеличкій річці. Працюючи у відділі експлуатації малих річок - то на малій річці і приватизували. І один і другий попросили спроектувати греблю. Щоб у ставках рибу вирощувати. Тато спроектував. Той, що нижче за течією, збудував. Той, що вище, сказав: слушай мне тут говорят, что ты запас прочности переувеличил..
А потім збудував так, як йому порадили. Навесні греблю змило. Риба пішла до нижнього. Верхній пішов до нижнього – віддавай рибу. Нижній сказав – рыба ушла ниже по течению. Там ищи...Верхній сказав – она, чтобы ниже по течению уйти, через твою плотину прыгала...?
Побилися... Потім, ніби довго судилися... Потім верхній під échauffer випадково втопився. Нижній сидів на березі і створив на його честь стіхі:
Затянуло мутной тиной
Воду моего пруда...
Підійшов сусід, заглянув в блокнот через плече і сказав, що вже десь такі бачив... Нижній обізвав сусіда підарасом і пішов злий додому розказувати жінці - як правильно обустроїть росію...

***

- Гарна картинка..
-
Яка є..
- Все
одно не розумію. Якщо у водосховищах немає сенсу - чому не починають їх спускати?
- Кримський канал висохне. Він вище за рівнем. Крим без води залишиться. Хоча - якщо річці не дати себе очистити, то років через двадцять, це вже не вода буде, а банальна отрута. Тобто проблема каналу відпаде сама по собі. Один раз, до речі, греблю Дніпрогесу таки «відкрили»..
- Як? Коли?
- Під час другої світової.. Прислали зондеркоманду з Москви підірвати греблю. Вони й підірвали. Втопили дві радянські армії нижче за течією..
- Своїх? А попередити не можна було..?
- У них був наказ підірвати, а не попереджувати.
- Комуністи таки дебіли.
- Можеш в цьому не сумніватися. Зробити навколо Хортиці промзону... Що там природа створила бачив..? Навіщо це треба було нищити?
- Згоден.. Дебіли…
***


Я тут ось що подумав.. Кримський канал нам поки що потрібен, як зайонцу тріппер.. Може саме час спускати воду і садити верболози..? Повернути Києву Ріку..
А коли повернеться Крим, там можна буде поставити насосну станцію, яка буде закачувати в канал чисту воду.
***

Що планує комуністична номенклатура
Списати всі прой@би на клоунів. Цим відбити в 73 відсотків посполитих бажання нових ліц в політікэ. Пропхати богдана на прем’єра. Згадати що Країна парламентська республіка. Почати робити вигляд, що уряд, тяжко гаруючи, виправляє помилки клоунів. Це, звичайно, боляче вдарить по самолюбію женсчін з їх мімімішним - ну прі чьом тут вова, але нам какаяразніца? Йому ж сказали - тєпєрь каждий за себя..

Що треба зробити.
Провести люстрацію всіх чиновників. З забороною п’ять років займати будь-яку посаду, що має у своєму функціоналі слово управління. Хоч двома людьми, хоч одним, хоч двірником..
А те, що чисто випадково - вони, здебільшого, комуністи та члени їх сімей - то якось їх проблема.. нє? В кінці кінців - це в їхніх же інтересах. Коли вони втулять якийсь новий Чорнобиль, їх просто почнуть вішати на деревах. А добрих радянських людей, які готові віддати своє життя за чийсь прой@б, боюсь вже немає.
Ми ж ще з шкільних років пам’ятаємо, що чийсь подвиг - це наслідок чийогось ідіотизму.

За пять років очиститься і Річка і Країна.


Лінки в тему:
Хахол=Долбой@б
Fuckin’ idiot!
А на хуа..?

Лінк на «вскрытие» Дніпрогесу

mike.fire.wind
Mike Fire-Wind

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації