site.ua
член клубу

Грудень, 2019

“.. а не потрібні ніякі точки зору.
Просто Він існував і більше нічого ..”

Коли розумний чоловік не а матеріалі в якійсь галузі, коли результат не той, на який були сподівання, коли чоловік розуміє, що йому просто бракує знань чи досвіду, коли в нього брак часу врешті-решт.. Так ось тоді розумний запрошує консультанта. Знайти в алгоритмі помилку.

Але бувають Консультанти, а буває антон малограмотный.
- Українське суспільство має право докорінно усвідомлювати де та межа... Має право усвідомлювати - це як..? Це означає - має право мати право? Хто писав цей текст для міністра? Скільки класів він закінчив???

А потім команда А товче запасну команду А.. Ахуєсть ху - крічалі гості... Докорінно..

А взагалі дуже схоже на те, що відбувся певний діалог:
- Эй, ты куда???
- Я з вамі...
- З намі нє можна!
- Я вам у прігодє встану...
- Хорошо. Но надо доказать шо ты с нами...
- Как доказать?
- Сдай кого-то из своих...из патриотов атошников...
- Інформация, яку ви зараз отримаєтє, на жаль, є не тільки сенсаціонной, а й шакуючєй...


А Він існував завжди. Він буде існувати завжди. І більше нічого. Без залежності на будь-яку точку зору..
***

У чому феномен призедента? Для біомаси він, на їхню думку, зрозумілий. Біомаса подумала: чувак такий як я, думає як я, знає не більше за мене, а значить і зробить так, як мені треба...
Проблема в тому, що не зробить. Не зможе. Знань недостатньо. Не зможе садовий в рингу потовкти кличка. Навіть з консультантами. Нема інструментарію.
Не віриш? А ти спитай в проффесора, того що експерт по біомасі..
У чому феномен країни? В тому, що вона виживає незалежно від того, хто президент. Це вже схоже на природній відбір. Але не можна все життя виживати. Навіть біомасу це злить. Іноді нє па дєцкі...
***

Дружня порада: Якщо ти не прочитав сто, будь-яких, книжок - не ходи на вибори. Тобі втюхають якесь гівно. Твій неприхід - це буде дуже класна інвестиція у своє майбутнє. Ти це зрозумієш на сто першій книзі. Тоді зможеш йти спокійно - тебе вже не обдуриш телеканалом ґ+ґ.

***

Помилка в алгоритмі розвитку країни - відсутність законодавства і радянські чиновники. Це все. Прибрати ці дві прикрі помилки і країна стартує вертикально. Тут також все просто - законодавство відсутнє, бо так зручно чиновникам. Тобто - якщо повішати на осиках всіх чиновників, то одразу все зміниться? Так. Одразу. Але є нюанс. Якщо на тремпелях, з інвентарним номером і на деякий час - то це прикольно. Якщо на осиках і на шнурках - то це ху#ова ідея. Занапастиш душу. А Він справді існує.
Можна зробити простіше - просто сказати чиновникам: пошлі всє нах#й отсюда. Вони й підуть собі. Час від часу озираючись..

Як саме сказати? Дуже просто - через люстрацію. Можна купити диплом, посвідчення УБД, але не можна купити знання. Люстрація через підтвердження знань. Це буде демократично і без найменших порушень прав людини. Навіть - на будь якій мові.. - пес би з ним. Докажі шо ти нє нап#здєл. Здай екзамен і працюй спокійно. В чому тут фокус? 97 процентів чиновників не здадуть диктант за третій клас, математику за п’ятий, чи історію за шостий. А те, що в них по спеціальності в дипломі написано, не здадуть - 99 відсотків. Все просто і без образ. Печерський суд - ні разу не інструмент. Яке - поновитися через суд..? Не здав - йди вчися і приходь знову. Вони й підуть собі.. Не треба ні осик, ні шнурків, ні навіть тремпелів..

Як написав блогер - Досить вже жити в дитячих фантазіях і імітувати діяльність, в якій ви не можете розібратися...

Ось так все просто.

PS:

Верховний суд відмінив правило «пішохід завжди правий». Тобто чиновників заєбло - мало того шо моя дитина когось на переході збила, а отже нанервувалася бідолашна, то я маю ше на бабло попасти в суді, шоб її не посадили... а так все супер - збив біомасового долбойоба, а його родичі мені ще й за ремонт висять...Ура советскому верховному суду!!! Але тупе - воно й там тупе. Де примітка - а якщо збив пішохода на тротуарі, то розстріляти нах#й всю біомасову сім’ю потерпілого? І правильно - а то лазять туда-сюда... і так нема де паркуватися...

mike.fire.wind
Mike Fire-Wind

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації