Анатолій Гриценко і Андрій Садовий, швидше за все, не об’єднають зусилля для участі в президентських виборах.

Таку думку у коментарі виданню ІНФОРМАТОР висловив політичний експерт Мар’ян Ощановський.

«Сумніваюся, що Гриценку вдасться домовитися з львівським мером про спільний похід на вибори. Якщо «Самопоміч» підтримає Гриценка і не буде висувати свого кандидатата, її рейтинг просяде. Це закономірність – якщо партія пропускає президентські вибори, вона суттєво втрачає популярність. Тому якщо Садовий все-таки домовиться з Гриценком про об’єднання зусиль перед виборами президента, то вже на парламентські вибори «Сомопомочі», швидше за все, доведеться йти разом з «Громадянською позицією». А для цього прийдеться домовлятися про поділ місць у списку, можливо портфелів в уряді, від чого «Самопоміч» лише втратить», – сказав він.

Експерт нагадав про 2014 рік, коли Віталій Кличко відмовився від участі у президентських виборах на користь Петра Порошенка, у результаті чого партія «УДАР» фактично перестала бути важливим гравцем української політики, розчинившись у БПП.

«Не думаю, що Садовий хоче, щоби «Самопоміч» повторила долю «УДАРу», а тому він навряд чи погодиться підтримувати Гриценка. Думаю, «Самопоміч» все-таки спробує висунути свого кандидата на президентських виборах», – сказав він.

maryan.oschanovskiy
Мар'ян Ощановський

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації