Коли я читаю наші новини, я завжди задаюся питанням — що взагалі відбувається у нас в країні? Чому у розпалі війни ми займаємося якоюсь дурницею, внутрішніми суперечками та розділом чого завгодно, але тільки не серйозними питаннями. А такі теж є. Нині мене вкрай хвилює, що вже друга країна на наших кордонах може перетворитися з нашого союзника на проросійську шестірку. В Словаччині у вересні призначені дострокові парламентські вибори і лідирують там дві партії з явно проросійською позицією. Ми збираємося з цим миритися?

На мою думку, багато хто не розуміє, що коли проти нас грає тільки одна Угорщина — це й ще терпимо, до того ж  всім відомо, що Орбан не дуже освічена людина, але мати дві країни з проросійською політикою на наших кордонах — це початок катастрофи! Сьогодні може стати дві таких країни, завтра буде три, а згодом навіть Велика Британія піде на переговори з росією?

Тут вже не до жартів, треба зараз вже звертатися до всіх словацьких ЗМІ, різних діячів, навіть до простих словаків, тому що це тільки здається, що вибори не скоро — насправді вересень вже не за горами. Згідно з прогнозами експертів осінь має стати вирішальним моментом цієї війни. Через те ми не можемо в цей час позбутися одного з ключових постачальників зброї.

Ми маємо зробити все, що в наших силах, щоб не допустити до влади цих проросійських агентів.