Сьогодні хочу загострити увагу на одній дуже неприємній пригоді. Нещодавно Петро Порошенко разом із сільською головою та корупціонеркою Оленою Резнік перейменували головну вулицю села Городківка у Вінницький області на честь батька олігарха — Олексія Порошенка. При цьому думки місцевих жителів не просто не спитали —  місцеві чиновники навіть не вважали за потрібне повідомити людей про перейменування вулиці. Просто нишком зібрали дружній міжсобойчик із керівництва громади і безпосередньо Порошенка, пригнали для масовки підневільних роботяг з порошенківського цукерного заводу і урочисто повісили табличку. Люди про цю «радісну» подію дізналися вже постфактум із соцмереж. 
Мешканці села, зрозуміло, у повному шоці. Абсолютна більшість проти обраної кандидатури. Жодних заслуг перед селом і громадою у Олексія Порошенка немає. Навіть звання Героя України він здобув фактично немає за що, просто тому що син-президент захотів увічнити батька. Тепер ось узявся на його честь перейменовувати вулиці: раніше він вже влаштовував аналогічний цирк у Крижополі. Мешканці Городківки в мережі просять повернути попередню назву або назвати вулицю на честь реальних героїв, які віддали життя за країну, але чиновники на це ніяк не реагують. Проблема в тому, що Порошенко фактично купив все місцеве керівництво, і тепер наводить у громаді свої порядки. Недавно він став податковим резидентом Городківської ОТГ, і тепер через органи місцевого самоврядування проходять багатомільйонні кошти з його податків, а голова громади Олена Резнік танцює під його дудку. Все це, очевидно, є також частиною передвиборчої піар-кампанії Порошенка, ось тільки не зрозуміло, яким чином підкуп сільради і потрясіння мертвим батьком мають залучити на його сторону виборців. 
Особисто я таку тенденцію вважаю вкрай нездоровою і думаю, що ситуація потребує негайних і жорстких контрзаходів.  Наші хлопці не для того ллють кров і гинуть на фронті, щоб олігархи покупали собі цілі міста, а вулиці носили імена бариг і шахраїв. Це удар по нашій національній гордості і цінностям. Ми воюємо за те, щоб Україна була вільною правовою державою, а не чиїмись фамільними угіддями, і повинні відстоювати нашу правду і честь справжніх героїв українського народу. Слава Україні!