Не, ну это совсем пздц.
Я оказывается агент впливу РФ.
Дружок Арестовича, хороший оперативник и боевой офицер, но судя по всему никчемный руководитель ГУР, тоже вписался за «зелёный моносброд», как раньше рассказал ,что дела Вагнеровцев не было...
Да и вообще, никаких операций против РФ нет и не будет при Криворожском Паяце, зачем злить и расстраивать Путина?
Теперь внимание.
Спец служба ЗСУ, призванная работать против вооруженных сил РФ, с какого то хрена делает абсолютно политическое заявление направленное против гражданского общества , выходя за рамки своих полномочий и обязанностей.
То есть все блогеры, волонтеры, активисты и журналисты которые недовольны тем, что бюджет разворован моносбродом и ОПГ Коломойского, что борьба с ковидом провалена, что 28 депутатов летят чартером на Мальдивы, что продолжаются безумные траты на роскошные авто...., все эти люди агенты влияния РФ.
Генерал майор Буданов, извини, но ты Мудак.
Человек наверняка хороший и точно отличный боевой офицер, но ты достиг уровня своей некомпетентности и твой диагноз Даннинг Крюинг.

Вот это позорное заявление.

shchodo-spetsialnoi-rosiiskoi-informatsiinoi-kampanii.html

«Останнім часом Російська Федерація активізувала заходи з дискредитації вищого державного та військового керівництва України. З цією метою активніше використовуються проросійські ЗМІ, журналісти та агенти впливу, у т. ч. на території України.

Основною метою інформаційної кампанії, яку перед собою ставить Кремль, є провокування недовіри до вищих посадових осіб нашої держави та дискредитація їхньої діяльності з урегулювання ситуації на фронті війни з РФ.

Окремим напрямом є критика керівництва України, органів влади щодо вирішення нагальних соціальних та економічних проблем, у т. ч. пов'язаних з епідемією COVID-19.

Усе це відбувається на фоні цілеспрямованих зусиль Верховного Головнокомандувача ЗС України, Міністерства оборони України та воєнної розвідки України на шляху підвищення ефективності дій з відбиття російської збройної агресії та впровадження системних реформ із набуття нових спроможностей вітчизняного війська за стандартами НАТО.

Зазначена інформаційна кампанія з боку РФ свідчить про слабкість російських позицій та неспроможність Кремля досягти свої цілей в Україні.

За майже сім років збройної агресії проти нашої держави український народ навчився відрізняти правду та набув імунітету до брехні російської пропаганди.

Разом до Перемоги!

Слава Україні!»

моя телега https://t.me/mark_gordienko