Була у путіна волога мрія – повністю захопити Авдіївку і навколишню місцевість, щоби не тільки остаточно заблокувати шлях логістики у цьому надважливому напрямку, але і використати цю «фантастичну перемогу» у своїй передвиборчій кампанії, особисто зафільмувавшись на фоні руїн та беззубих щелеп мокшанської орди. І термін призначив  – до 1 березня.

 

Кожен день він пресував шойгу, герасимова та іншу наволоч з свого оточення, вимагаючи пришвидшити цей його омріяний «тріумф». Кожен день у напрямку Авдіївки втрачалися тонни мокшанського м'яса та десятки тонн ворожого металобрухту – аби тільки догодити кремлівському звіру.

Навіть ІПСО вчора запустили, з повідомленням про те, що всі військові ЗСУ в Авдіївці розбиті. Але той «трюк» з ІПСО не вийшов аж ніде – ні в Україні, ні в мордорі.

 

І як ми розуміємо, не даремно у них було таке бажання. Адже повне блокування цього логістичного шляху могло б призвести до майже незворотного переломного етапу у війні – геть не на користь України…

Тому останні три тижні там було пекло, про яке дуже обережно повідомлялося у ЗМІ, аби не втрачалися віра і надія українців.

Кожен, хто був хоч трохи в курсі цієї теми, цілодобово спостерігав за кожною подією, яка відбувалася в цьому напрямку.

 

І ось нарешті мега новина із фронту – «сьогодні вночі ЗСУ спалили колону ворога біля Авдіївки»! Саме ту «вирішальну» колону, яка готувалася перекинути техніку до Авдіївки, аби повністю захопити цю надважливу логістичну ділянку! Але ця мега-новина якось незаслужено загубилася на фоні підбитого ворожого корабля «Цезар» і улюбленого «закоханого» свята.

У будь-якому разі, обидві сьогоднішні військові події безцінні! Велика подяка нашим військовим! Низький уклін їм за мужність і героїзм! Лишається одне питання: чи будемо ми вдячні головнокомандуючому Сирському так само, як ми ще недавно дякували Залужному за схожі тріумфальні моменти на фронті? Чи може закидаємо його каміннями за це…??(( Адже ж він – «росіянин»!