8 лютого 2020 року, в приміщенні Лозівської громади (Німецької) Євангелічно-Лютеранської Церкви України, відбулася перша в м. Лозовій, Харківської області, міжконфесійна конференція, присвячена перекладам Біблії. Учасники заходу розкрили та обговорили наступні теми:

- «Стародавні переклади Біблії» (ієрей о. Андрій Насінник, Українська Греко-Католицька Церква);

- «Второканонічні (Вторинно-канонічні) книги Біблії» (ієрей о. В’ячеслав Труш, Українська Автокефальна Православна Церква);

- «Німецький переклад Біблії Мартіна Лютера та переклади періоду Реформації» (диякон Олександра Решетова, (Німецька) Євангелічно-Лютеранська Церква України);

- «Українські переклади Біблії» (катехит Максим Інкін, Українська Автокефальна Православна Церква).

Модератором конференції виступила предикат (Німецької) Євангелічно-Лютеранської Церкви України Алла Вольф.


Наприкінці міжконфесійної конференції її учасники подякували лютеранам за чудову організацію заходу, висловилися за продовження спільних конференцій і надалі та навіть запропонували їх тематику, вирішивши проводити такі заходи у кожній з названих релігійних громад почергово.


Варто зазначити, що в Лозовій релігійні громади Української Греко-Католицької Церкви, Української Автокефальної Православної Церкви та (Німецької) Євангелічно-Лютеранської Церкви України мають низку спільних проектів, серед яких – соціальне служіння людям, які не мають житла, ініціювання та участь у заходах патріотичного, соціально-культурного спрямування тощо.

lyuterani.ukrayini
Лютерани України

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації