Я зараз вам адну ніпріятную вєшчь скажу. Тіко ви не абіжайтеся.

Змушений дописати передмову-епіграф, бо вже задрали в коментах.

Епіграф.

Я цукерок і шоколаду не їм.

Каву не люблю.

В неділю працюю над фільмом.

З Бірюковим і Семенченком не знайомий.

Грошей від влади і невлади не отримую.

І нарешті — ТАДАМММ ! Маю свою власну думку. Уявляєте?!

І вона,просто капєц якийсь, може бути не така як у вас!

Кінець епіграфа.

Купував квіти в кіоску. Жіночка ,яка торгувала впізнала мене і завела розмову про погане життя, про владу, про все те,що ми собі весь час товчемо.

А коли я запитав чи ходила вона на вибори, то вона сказала , що ні і не збирається.

Питання для першого класу- якщо ти не обирав і не голосував, то які претензії?

Ну я так розумію.

Бабуся на зустрічі з кандидатом в депутати(мною) сказала ,що проголосує за мене, якщо я привезу їй соломи на хату(прямо як в кіно «Пропала грамота»!- «Скажи цариці щоб мені житньої соломи дала на хату!»)))).

А,коли я сказав,що не привезу, бо не є мільйонером, і взагалі це- підкуп виборців, то повідомила,що буде голосувати за іншого кандидата, який обіцяв солому привезти. І,хоч не привіз, зате пообіцяв впевнено і красиво.

Виборці в моєму рідному місті проголосували проти провладного кандидата,зате район дав йому необхідну кількість голосів. Тариф по селах був 270 гривень за голос.

Відома співачка, «честь і совість» української культури давала концерти по селам ,агітуючи за кандидата від януковича. Грошики не пахнуть...

І зараз, дивлячись на спроби «розхитати» Київ, втягнути в бійки і протистояння, спроби захоплення Жовтневого палацу, думаю собі таке:

- А ви впевнені, що народ цього хоче? Мені видається,що основна маса хоче солому на хату, 270 гривень, безкоштовний концерт «зірки» і забити болт на голосування.

Тому і приходять до влади чергові гамнюки, яких ви хочете спихнути і посадити нових таких же гамнюків.

Бо інших ця маса ,за 270 гривень за голос, не обере ніколи, якщо її не підштовхнути і не направити.

А направити скандалами в Києві і картинками бійок в телевізорі, не получиться аж ніяк..

Якщо не подобається влада,парламент, і т.д., то,бляха,ідіть на вибори і обирайте достойних, а не продавайтеся за гречку, 270 гривень, чи просто за 3.14здьож!

Для того ,бляха, вибори і існують.

Я не хочу щоб невідомий натовп заносив на трон чергового кумира,якого наступний натовп так же буде скидати через місяць.

Я не хочу цього.

Тим більше в час війни.

Всі ці «запальні протестанти» здуваються на першому ж питання , яке звучить так: «А далі що?»

Мислення категорії одного-двох днів. Подумати на місяць наперед навіть не пробують.

А головне- я не знаю хто саме в тій тусовці. Допускаю,що кристально чесні люди ,патріоти із державницькою позицією. Але ж ви самі кажете,що там є провокатори і т.д. Хтось же кинувся трощити Жовтневий палац? Хто? Хтось прийшов за гроші — для створення масовки.І не кажіть що там таких немає. Хтось спеціально дискредитує світлу ідею. Теж такі є.

То чому я маю беззастережно вірити саме цій компанії? Тому що голосніше кричать?

А завтра ще одна тусовка намалюється- як був антимайдан в Маріїнці. І теж з красивими лозунгами.

Саме тому є вибори. Щоб зрозуміти хто ,чому і за що.

Бо технологія фальшивих революціонерів, гібридних протестувальників розвинена до майстерності.

І невідомо хто прийде до влади на хвилі таких протестів.

Ми вже мали досвід «Майданної сцени», коли янукович здриснув, а влада опинилася у вакуумі,бо всі'вожді" тупо не знали що з цим всім робити. Чим і скористалася північна московська .підлота.

Протести потрібні і дуже. Бо інакше влада відчуває свою безкарність. Але протест заради протесту призведе до появи мутних персон на політичному вершечку.

Ну добре,нехай один.чи два очільника мені подобаються. А хто решта? Деякі з них відверто мені огидні і самі мають рильце в пушку. Але як відділити їх від тих чесних патріотів? Заведений натовп не слухає розуму,а слухає емоції.

Тобто перевагу має той,хто голосніше кричить і краще обіцяє.

А це ,погодьтеся, зовсім інше,ніж реальна робота.

Керувати державою успішно може виключно добре організована політична партія. Політична партія, а не бізнес проект імені чергового глитая-багатія, який може дозволити собі фінансувати тітушок, ботів і платити 270 гривень на рило..

Замість у Жовтневому палаці шибки бити, створіть свою партію українських демократичних націоналістів-АТОвців , і я за вас проголосую аж бігом!

Але це не просто.

Це не просто красиво киздіти на трибунах і кидати запальні лозунги в маси :"Впірьод,чмо японське!", а щоденно працювати. Як хреста нести на собі.

А зараз я не знаю хто ви і кіко вас, і кого ви представлєте і шо ви хочете і шо ви пропонуєте.

До виборів є час- готуйтеся і перемагайте.

Бог вам в поміч!