site.ua
топ-автор

Прочитав пост відомого волонтера про "многонацианальноє гасударство УкрАина" і про ненависних йому "патриотов" з "хоругвямі Бандери і Шухевича".
Потім почитав коментарі і біснування в них прихильників "русского міра".
Там наручено все- і США і Швейцарія, і навіть посилання на "демократичні принципи" .
Але все то виключно для того, щоб обгрунтувати право "русскаязичних" на свою "руссказичную УкрАину", право не знати українську мову, і фактичне гетто для українців ,розміром в цілу країну( що до речі зараз і є).
Навіщо ускладнювати?

Навіщо стільки писати і маскувати свої бажання і принципи?
Напиши як є, і не "розтікайся мисію по древі".( не "мислію", як неправильно переклали русскіє перекладачі "Слово о полку Ігоревім", а саме "мисію"- білкою , мишкою, як в оригіналі) .

Все ж просто.

Не розказуй про "многанаціанальнасть", "дємакратію", і т. д., а напиши прямо і чесно :" Відіпіться від мене із своєю "бандьоравскаю Україною", вашою сільською українською мовою, і вами рагулями ! Ідітє нахрєн, когути і жлаби нєкультурниє! Нє мєшайте мнє наслаждаться "старими пєснямі о главном" і нашей вєлікой савецкой історієй!"

Волонтер хоче не Україну, а СССР-лайт,
Ну так щоб "многонаціанальний савєцкій народ(в його трактуванні "многанаціанальний укрАінскій народ") і ніяких там українських, татарських, чи інших домінуючих мов чи культур . А ,як і було при совку - мєжнаціанальний русскій "всюди і віздє".
А всім іншим- великодушно залишені, маленькі гетто на рівні кумедного фолькльору.
Ну там ,де залишки "вишиватників"-укрАінцев мовкають щось не зрозуміле, співають і танцюють в загородках і носять засцяні шаровари , щоб потішити "бєлих гаспод, які показуватимуть це чудо своїм русскаязичним дітям: "Сматрі Нікітка, какіє смєшниє сєлюкі на наших землях жили!".
Як в Америці чи Канаді, де школярі приїздять на урок народознавства в бутафорське індіанське поселення і ,жуючи бургер, споглядають за виставою ряжених акторів-індіанців. На сьогодні цей гаспадін став випадковим союзником українців, бо не хоче ,щоб сюди прийшла московська фуйловська жорстка роССія, яка буде його чморити і бити кийками за "вольнодумство".
Але він не проти м'якенької ,демократичної "малороссії", де бити кийками будуть виключно "інородцев" і "праклятих бандьоравцев", як було завжди в російській імперії.
Народжені в СССРі виховувались ватниками автоматично, якщо вони не були захищені своєю рідною мовою ( про це гарно написав Горькій Лук в своєму варіанті "Чужих").
Це була пряма політика і установка, яку ніхто не приховував.Створення "нової спільності -радянського народу"- головне завдання тодішньої держави.
При цьому знищувалась національна культура,мова, шельмувалися національні герої і цінності.
Того самого Бандеру чи Шухевича оббріхували і демонізували так само, як зараз оббріхують нас із вами, розповсюджуючи фейки про "распятих мальчікав", "епілєптичних бабусь із монтажною піною" і "проклятих укропов, які збили малазійський боїнг із тризубої рогатки"..
Це твориться просто у нас на очах.
Тільки в епоху інтернету цим фейкам можна протистояти, а раніше , в час домінування гебістської пропагандистської машини, виховувалось покоління тупих совків, які вважали катів і вбивць Сталіна і Жукова - героями, а своїх рідних захисників - "праклятимі убійцамі".
От і відомий волонтер так вихований.
Хоч і сучасний, і патріотичний і т.д.
Різниця , як і диявол ,ховається в дрібничках.
Очевидно, що русскаязичні всіх країв світу йому ближчі ніж українці, яких він називає "патріотами" в лапках.
І, якщо українці в Україні зникнуть, то такі "гаспада" зітхнуть з полегшенням, бо пропаде подразнювальний фактор, що заважає їм спокійно жити і насолоджуватися демократією в русском мірє, але із українським сальцем і молочком під вишнями з хрущами.

Отаке-то, Зіновію,

Олексіїв друже!

Ти все оддав приятелям,

А їм і байдуже.

Кажуть, бачиш, що все-то те

Таки й було наше,

Що вони тілько наймали

Татарам на пашу

Та полякам... Може, й справді!

Нехай і так буде!

Так сміються ж з України

Стороннії люди!

Не смійтеся, чужі люде!

Церков-домовина

Розвалиться... і з-під неї

Встане Україна.

Т.Г. Шевченко

lirnyksashko
Сашко Лірник

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації