site.ua
топ-автор

Ну шо за херня? Сьогодні виступав на фестивалі "Трипільське коло" .Грають справжні маестро, співають генії, виступають найкращі українські виконавці. Не хочеться назад до Києва їхати.

Ну і вирішив нарешті за день щось поїсти. По дорозі додому знайшов якийсь генделик з кухнею. Погодували смачно і недорого. А поки їв ,власники генделя вирішили, видно, клієнту зробити приємно і ввімкнули музику (у них там колонка стоїть і якийсь магнітофон чи шо). І тут лунає якась галіма московська фуйня із словами "маасква-маасквічі" і "гаспада ахвіцери", "мая масковская падружка", "сяду в кабріалєт" і решта блювотиння. Твою мать! (вибачте за мою французську). Після того як слухав найкраще українське на фесті, потрапляєш в сувору дійсність. Серед українців, під час війни з кацапами....

Тут все життя кладеш на те щоб по крупинках зібрати українське, яке ще залишилося, пишеш пісні, знімаєш фільми і мультики, запрошуєш виконавців світового рівня, не спиш ночами над текстами і шукаєш слово, створюєш найкращий у світі етнофестиваль, а середньостатистичне бидло вмикає тобі "гаспада ахвіцери" голосом старої московської бляді.

Коротше покликав їхнього хазяїна, а він кліпає очицями і не розуміє чого від нього хочуть - музон же грає кльовий. У них в Залупинцях це самий писк моди. Для них це норма. Його сусід воює на Сході, а воно крутить "гаспада ахвіцери" і пісяється від того. Нема слів.

Про настрій я вже не кажу.

В результаті скандал, музику таки вимкнули, столи перевертати не довелося.

Та столами тут не обійдешся.Тут мізки перевертати треба.

Адже ця зараза метастазами проникла в саме серце народу. Хер знає як її викорчовувати.

Як можна виховати українських патріотів, коли вони з дитинства слухають про кацапських гаспод, ахвіцерав, владімірскій централ, дивляться фільми і серіали про московських мєнтів, спецназівців і бандитів і радісно підспівують і підгавкують?

Ви ще дивуєтеся що так легко кацапи захопили Донецьк? Я не здивуюся, якщо вони так же легко захоплять і ті Залупинці.

Сука, знати хто за це відповідає - пристрелив би.

Поки що можемо- то проводимо такі фести,пробуємо лікувати мізки без хірургії .

Шкода що раз на рік вдається.

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація