ДРУЗЯМ – БЕЗКАРНІСТЬ, ОПОНЕНТАМ – ЗЕленку

Протягом двох років від кінця бідності, що стався 21. 04. 2019, жоден народний депутат з партії «Слуга народу» не притягнутий до кримінальної відповідальності за вчинені кримінальні правопорушення. Хоча позбавлення народних обранців депутатської недоторканості – єдина передвиборча обіцянка, яку команда ЗЕ нібито виконала, ця норма не працює. Як виявилось, без особистого підпису генеральної прокурорки (людини на 100 % залежної від ЗЕ) парламентарів неможливо позбавити недоторканості й, відповідно, навіть ознайомити з підозрою. Далі на цю тему писати не буду. Ви самі все бачите.

Звертаю увагу на слова друзів України: очільниці Естонії та американської Амбасади, які пролунали з різницею в дві доби. Спочатку ми почули точний прогноз про те, що Україна не може вступити до НАТО та ЄС раніше, аніж через 20 років. Цим терміном соціологи вимірюють одне покоління громадян. Причини: відсутність в нашій державі верховенства права, незалежної судової влади, правоохоронних органів замість поліції та прокуратури, що виконують будь-які забаганки владоможців.

Щойно міністр закордонних справ України публічно кваліфікував слова естонського президента в якості недружніх до України, в центрі столиці, вдень 22-річний безробітний наркоман з м. КОЗЕЛець підійшов до п'ятого Президента України (звання Президента охороняється законом та залишається за ним довічно), діючого народного депутата П. Порошенка і вилив останньому в очі невідому рідину зеленого кольору з домішками спирту. Ані охорони, ані поліції поруч не було. Бо ж міністр МВС України також на 100 % є залежним від В. Зеленського. За планом спецоперації, розробленої в ОПУ, «козел/ець» повинен був втекти. Але ветерани його впіймали і без самосуду передали поліцейським. Далі лівоохоронці надали яскраву ілюстрацію абсолютній правоті мудрої естонки.

Нагадую ст. 112 КК України з розділу, присвяченого злочинам проти основ національної безпеки, «Посягання на життя державного чи громадського діяча»: посягання на життя Президента України, народного депутата України, керівника політичної партії, вчинене у зв'язку з їх державною чи громадською діяльністю, — карається позбавленням волі на строк від 10 до 15 років або довічним позбавленням волі.

Рецидивіст, шо вже притягувався до кримінальної відповідальності повинен був у супроводі поліції потрапити до поліцейської дільниці, де його мали допитати в присутності безоплатного адвоката. Ключові питання: хто замовник зазіхання на життя П. Порошенка (згадайте К. Гандзюк, котрій також щось плеснули в обличчя), хто передав флакон та обіцяв, що поліція «прикриє», яка рідина була  використана. Далі порушене кримінальне провадження вноситься до ЄДРДР, слідчий суддя  на 2 місяці скеровує особу, що вчинила замах,  до Лук'янівського СІЗО, де безробітний ЗЕленкофіл того ж вечора може випити чаю замість горілки. Так мало б відбутись в правовій державі, якою Україна не є. І це чергового разу побачив весь світ. Якщо питати Д. Байдена, чому ми ще не в НАТО, то потрібно читати і заяву Посольства США, присвячену нападу на п'ятого Президента України.

Поліцаї, як члени злочинної групи, не повезли колегу-нападника до поліції, а відвели його до ОП, де добряче напоїли. Після щедрого пригощання наркомана вночі на службовій машині ОПУ відвезли в лікарню Козельця (Чернігівська область) лікувати від алкогольної інтоксикації і залишили в палаті без охорони. Минуло 6 діб від моменту скоєння кримінального правопорушення на очах цивілізованого світу. Ані ОПУ, ані сам Володимир Зеленський не змогли бодай щось сказати чи написати, взяти розслідування під «особистий контроль», що опосередковано свідчить про авторів замовлення нападу.

 Власне, і контролювати нічого. Адже жодної процесуальної дії не відбулось. Нападник вільно залишив лікарню. Його місцеперебування є невідомим (чи відомим) поліції. Тому козелцю досі не вручена підозра. Раджу поліцаям прочитати ст. 256 КК України. Коли влада зміниться, їм доведеться її вивчити. Починайте вже зараз: «1. Заздалегідь не обіцяне сприяння учасникам злочинних організацій та укриття їх злочинної діяльності шляхом надання приміщень, сховищ, транспортних засобів, інформації, документів, технічних пристроїв, грошей,  а також заздалегідь не обіцяне здійснення інших дій по створенню умов, які сприяють їх злочинній діяльності, — караються позбавленням волі на строк від 3 до 5 років. 2. Ті самі дії, вчинені повторно або службовою особою з використанням службового становища (служби в ОПУ чи МВС), — караються позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років».

Закон бумерангу, ніким не скасований, відсилає нас в 2024 рік, коли повноваження шостого Президента України вже закінчаться. Уявімо, що на концерті «95 кварталу» в першому ряді сидить В. Зеленський з дружиною. До них підходить глядач і бризкає чимось зеленим в  очі коміку. Колишній найвеличніший лідер сучасності сліпне. Після цього поліція дає нападнику літр віскі та відвозить його в аеропорт. СМІШНО?