Тово всьо я написов раньче, але завтра весна сі зачинає, а для мене то
акурат НОВИЙ РІК ! Бо перші два місіці - то є сплячка під час свєт, вакацій і гойдань
на нартах, лижах і вснігуваляніях. Тому всіх ВАС - кумплі, вороги і равнодихаючі,
з ним ВІТАМ !
Шо би я подарив на свєта ? То такво !
Всім мєнтам і мусарам, особливо обмилкам*, шо пройшли люмпсрацію, я презентую БІЛІ мешти*. Кажному ! І шоби вони кажен день в них ходили. І не тіко на роботу. Бо на чорні то ше тре заробити. А так, йде си поліцай в білих капцях, зразу видно шо до чого. Як шось не так зробив, пєрдик му в писок і не треба перезувати у морзі.
Негречним* дрижслужбовцям я пришлю на свєта кєнтаврів з ґітарами, карпацьких дильфінів в шльомофонах і білих полярних мамонтів, би вони їм по ночах снилисі і спати не давали. І великий штивний іменник з трох відомих буквів напротів кажної їхної хати зі знаком оклику в кінци ! І гуляйноги* всім ! Би поменче автами їздили. А, і ше пістолєт... На всякий случай...
МиНееСникам нові колічка на старі ЗіЛи і Бетмена в піжамі і з вогнегасником в кажній руці на допомогу. А ше повні цистерни води і яшчик пива після зміни.
Нагла Поміч* заробила на більш вартісний презент. Їм вже "Ренувкі" ґанц нові прийшли по всіх містах. А в села відправлю оленів на фірах* повишеної проходімості, би не застрєгли, бронь Боже, як когось р'ятувати будут від антоксикації. Ну і, головних доктОрів ВАМ, медики наші дорогі, ХУДИХ, виСПОРТованих, з зашитими кішенями в халатах і клепков у банєку*.
Ґазовшчики - то ті, курва, кому не хоче сі нич дарити, та й не тре. Вони самі НАМ зробили елєґанцкі свєта та й всьо наступне життє тиж . Про них, як і про елєктриків, говорим тіко шопотом, аби сі не нервувати надурно, бо то й так нич не даст !
А всім порєдним людьом бажаю поменче збоченців і рагулів у вашім чарівнім життю !
З НОВИМ HARD-N-HEAVYMETAL ROCKом !

Завше Ваш, Яків Кутовий.

PeSe. Мало'м не забув - засранці, не залазьте з ногами на білий вазонок і змивайте гівно за собов !
*фіра - підвода, мешти - туфлі, банєк - голова головного доктора,
обмилок - мусармєнт, шо сі передів на поліцая,
нагла поміч - швидка допомога, гуляйнОга - самокат,
неґречний - нечемний

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація