- Після підисєть життє тіко сі зачинає, - смачно повів блогір Sergii Ivanov і Натаха налєла му ше двіста в пугар*, котрий він завше возит з собов ше з чєсів роботи в органах.
Так ниніка сі зачєв вечір на КомпрессТВ. Поговорили вни з Натахов за життє. Видно було жи тєжко му культурально сі сповідати про всякі там шмінтери, сталярових та єнчий непотріб з ґаляретов* у голові, без звязкових, загальновідомих слів. Але наш герой дав си раду. Бігме, презентував сі фист добре. Натаха вже му і мруґала чарівними очима і сі всміхала червоними варґами*, але Sergii Аполінарійович твердо оповідав про свою давню "любов" до погАнців зі східного боку нашого, перекопаного антитанковими фосами*, кордону. І жадним своїм флюїдом не повівси на тоті дівочі "розтяжки" і не пробував пащекувати*. Наголосив на необхідности прімєнєнія примочок з жєлИви (кропиви), вербнолозової терапії та трепанаціях на органах суддів, прокураторів та обмилків*, а також тих, шо берут участь в коррупціонах з держзакупівель. Про оліґархофрендів тиж повідав, але мєтонько*, як про рецепти весільних пляцків*. Потомка розкрив всі сікрєти розкладу елєктричок з Луганська, котрими возят активоване вугіллє контрабасом до Неньки.
Лише на єдне питанє ведучої : - Це наївність ?,
блогір Sergii Ivanov остро відповів : Ні, це рішалава !
...Перфоратор свого фірмового краснорєчія цього разу він лишив в хаті...
Отож, в кінци свого спідча хочу здоймити перед тобов, Сергію, бандану зі шкіри карпацького оґіра* і повісти, жи такої ґречности* я від тебе не чекав ! Люкс !

Завше ваш, Яків Кутовий.

PeSe. Сєрий, шось ті попрошу, як кумпля*, переіменуй тотой Мінюст в Міністєрство ПРАВА, бо наша юстиція більше полюцію нагадує.

*пугар - шклянка, фоса - рів, пащекувати – грубо говорити, ґалярета - желе, повидло, мєтонько - м'яко, варґі - уста, обмилок - мусармєнт, шо сі передів на поліцая, пляцки - тістечка, ґречний - вввічливий, оґір - кастрований кінь, кумпель - товариш.

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація