В липні, замість того, щоб виконувати свої обов’язки і займатися реальними проблемами, Зеленський поїхав кататися Україною. Одне з місць призначень - “Луцька область”. Інтернетом, традиційно покотилися меми на цю тему. Я вирішив нагадати і про інші дурниці пресслужби Зеленського.

Але спершу коротко про “Луцьку область”...

✅ “ЛУЦЬКА ОБЛАСТЬ”

12 липня під час покатушок Зеленського по Україні, коли він відвідав Волинь, його офіційна сторінка в титрах відео вказала, що Зеленський знаходиться в Луцькій області, хоча назва області - Волинська! Нагадую, з назвами міст не збігаються також назви областей: Закарпатська (Ужгород), Кіровоградська (Кропивницький) і Автономна Республіка Крим (Сімферополь).

✅ ЛАТВІЯ І ЛИТВА

В жовтні 2019-го пресслужба Зеленського на Facebook переплутала назви двох прибалтійських країн Литви та Латвії. Приїхав в Литву, а на ФБ сторінці написали, що в Латвію. Пост видалили і залили знову, щоб не було видно історію виправлення помилок.

✅ “КАНАДІА”

9 січня 2020-го. Неправильно написали назву Канади. В англомовній версії посту, опублікованого на сторінці Володимира Зеленського замість Canada було написано Canadia. Назва «Канадіа» використовується в якості жартівливої назви Канади. Можу собі уявити емоцію жителів Канади. Це все одно, якби прем’єр Канади Джастін Трюдо прилетів “НА Україну”.

✅ ТОРОНТО І ОТТАВА

В липні 2019-го на сайті президента анонсуючи візит потерпілого, переплутали столицю Канади Оттаву із найбільшим містом країни Торонто. До речі, для інформації пресслужби Зеленського: столиця США - Вашингтон, а не найбільше місто Нью-Йорк!).

Звісно кожен може помилитися. Але ж, не постійно, можна ж вчитися на помилках. Наприклад, під час написання цього поста, я загуглив слово “канадійці”. Хотів переконатися чи так правильно. На це пішло всього кілька секунд! Я сам можу переплутати Литву і Латвію. Але ж знову ж таки, елементарна перевірка і готово.

Окремим постом ще напишу як Румунія “окупувала” Буковину. Тому підпишіться на:

Inst: politrozbir

FB: politrozbir2

ivan.dmitrenko
Іван Дмитренко

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації