site.ua
член клубу

Третій пленарний тиждень Верховної Ради дев’ятого скликання обіцяє бути не менш динамічними за попередні. Звичайно, це не зміни до Конституції, як на минулому тижні, але все ж.

Кожен із запропонованих законопроектів у проекті тижневого розкладу - невідкладні, що, насправді, практично нівелює цю невідкладність. Ну добре, не кожен. Є аж три "звичайні" законопроекти - два альтернативні плюс 1083 про електронні комунікації від "Слуги" Федієнка. І це із 66-ти!

Не забуваймо також, що нас очікує представлення проекту Держбюджету-2019 від Мінфіну і припинення депутатських повноважень.

Найбільша цікавинка в тому, що метод "парламентського принтера" вийшов за межі пленарних засідань і вкорінився у парламентських комітетах. Попри те, що Головне науково-експертне управління здебільшого висловлює зауваження, максимум підтримує прийняття ініціатив за основу, то комітети, як ксерокс, видавали рішення щодо підтримки за основу та в цілому. Звичайно, де ці рішення є.

Друзі-нардепи! Ви маєте унікальний історичний шанс змінити країну! Я не хочу критикувати ідейний зміст законопроектів, оскільки це питання політичних уподобань. Але дуже прошу - дослухайтесь хоча б до ГНЕУ, якщо сторонні експерти вам не до смаку!

Сьогодні є бажання якнайвидше досягти результату. Але результат буває як позитивний, так і негативний.

Не робіть помилок і налаштуйте комітети на нормальну професійну роботу, де законопроекти мають бути доопрацьовані. Інакше взагалі втрачається сенс функціонування такого органу.

Я сумніваюсь, що вам потрібен бліцкриг проти власної держави.

igor.chalenko
Ігор Чаленко

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації