Коронавірус захоплює Україну. Нажаль, але кожного дня кількість хворих зростає, люди в паніці, лікарні переповнені, а черги на тестування в приватні лабораторії кілометрові. Влада кожного дня нас лякає: локдауном, карантином вихідного дня, переходом у "чорну" зону і тд. На мій погляд, що прийшов час використати гроші з коронавірусного фонду за їх прямим призначенням - зупинити розповсюдження вірусу.

Минулого вікенду у Словаччині провели безкоштовне тестування усього населення. Відкрили 5000 пунктів по всій країні й робили експрес-тести, результат отримували через 15 хвилин. Безумовно, що Україна значно більша, й за територією й населенням, але варто шукати способи: провести тестування у декілька етапів й донести важливість для кожного українця. Словаки стояли у черзі по 3 години, але ніхто не нарікав, оскільки всі розуміли важливість даної справи.

Я вважаю, що саме зараз вкрай важливо масово безкоштовно тестувати населення. Бо дороги й патріотичні фільми нам точно не допоможуть у цій боротьбі.

Тому я створила електронну петицію "Про необхідність проведення масового безкоштовного тестування населення на COVID-19 за рахунок коштів короновірусного фонду", яку прошу підтримати кожного з вас!

Зараз дуже важливо, щоб ми всі стали єдиним голосом, який прагне зупинити поширення вірусу й це можливо зробити - якщо почнеться масове тестування.

Ваша підтримка й поширення - це вклад у наше майбутнє, у здоров'я вашої родини й вашого спокою.

galina.kheylo
Галина Хейло

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації