Після цієї грозової ночі почуваюся, як висрата слива. Не спала зовсім, а роботи багато. Дуже різної і різновекторної. І воно все таке: від дрібного і примітивного до грандіозного і непересічного. Тут ліки перебираю (ага, любименьке), тут же ж вирішуємо низку питань по міжнародці. Але все важливе. От просто все. 

Але радію, що мої хлопці з «Буревію» отримали наступний десяточок дронів «Меркурій» і ми будемо разом не лише нищити ворога, а й більше взаємодіяти у питаннях вдосконалення FPVішок, систем донаведення і самозахоплення, розвиватися, бо ні світ, ні війна, ні ворог не стоять на місці. 

Хочу, щоб всі, хто допомагає, донатить, розповсюджує збір, відкриває допоміжні баночки, відчули себе причетними до того, що ми можемо наближати Перемогу, не дивлячись ні на які зовнішні чи внутрішні обставини. Ми розвиваємося і йдемо вперед. Повірте, я бачу кожного і дякую за будь-який ваш вклад. 

Також дякую «Гуманітарній Новій пошті» за можливість не витрачати зайві кошти на доставку, направляючи їх знову ж таки на купівлю дронів. Детальніше про нашу співпрацю розповім на сторінці ГО «Волонтерське об'єднання АЇР».

Банка на FPV-дрони для Гвардії Наступу: 
https://send.monobank.ua/jar/TGjen3Dhs
4441111155906575 (Моно)
PayPal: [email protected]
Patreon: https://www.patreon.com/ptbz
 
Реквізити ГО, на які ви можете перерахувати пожертви на купівлю дронів для Сил оборони:
ГО «ВО АЇР»
Код отримувача:
44731491
Рахунок отримувача:
UA393052990000026001006233464
Назва банку:
АТ КБ «ПРИВАТБАНК»
Призначення платежу: безповоротна фінансова допомога (альтернативно «На дрони для бригади НГУ Буревій»)