Продюсер фільму зазначає, що кожна гривня, зібрана у кінотеатрах – це ще один доказ того, що українці вміють цінувати своє

8kI6881175.8993635677.jpeg

Українська ігрова стрічка «БожеВільні», знята режисером Денисом Тарасовим, продовжує збирати глядачів у кінотеатрах. За даними Державного агентства України з питань кіно, після третього вікенду прокату фільм зібрав 4 173 941 гривню, а кількість глядачів сягнула 26 019.

Стрічка розповідає історії людей, які пройшли через злочини тоталітарної машини СРСР. «Чи вдалося їм зберегти здоровий глузд серед цілковитого божевілля системи – дивіться в кіно», – зазначили в Держкіно.

gZ-d251902.21677004022.jpeg

Фільм створений за підтримки Держкіно України та компанії «Спільна Перемога Продакшн». Продюсер картини, Артем Колюбаєв, зазначив, що успіх «БожеВільних» є не лише результатом роботи команди, але й підтримкою українських глядачів, які обирають вітчизняне кіно.

«Кожна гривня, зібрана стрічкою, – це ще один доказ того, що українці вміють цінувати своє. Ми створювали „БожеВільні“, щоб показати історії людей, які боролися із божевіллям тоталітаризму. Це своєрідне нагадування про нашу здатність вистояти перед будь-якими викликами, зберігаючи себе та свою людяність. Дякую кожному глядачу, хто прийшов на цей фільм, і кожному, хто обирає українське кіно», – зазначив Артем Колюбаєв.

Премʼєра фільму відбулася торік на міжнародному фестивалі класу А – Warsaw Film Festival, де отримала Juri Special Mention та Audience Award. 

Фільм «БожеВільні» отримав понад 10 міжнародних нагород і став учасником провідних кінофестивалів світу. 

QZNQ881207.1385301427.jpeg

Зокрема, головну нагороду на україно-болгарському кінофестивалі ОКО — International Ethnographic Film Festival, отримавши OKO Jury Grand Prize у секції OKO GLOBAL (повнометражний конкурс). Стрічку також високо оцінили на Молодості у рамках FILMFEST HAMBURG у Німеччині, де її представляє режисер Денис Тарасов.

Фільм був також представлений на The 9th UKRAINA! Film Festival у Варшаві, який відбувся з 21 по 27 жовтня цього року. Особливі відзнаки за візуальне оформлення картини дістали оператор-постановник Євгеній Кірєєв і художник-постановник Іван Тищенко.

«БожеВільні» продовжують відкривати злочини радянського тоталітаризму, залишаючи слід на найпрестижніших фестивалях світу.

Окрім кінематографічної діяльності, Артем Колюбаєв активно займається благодійністю та волонтерством. Він очолює ГО «Спілка підприємців теле- та кіноіндустрії», яка за час повномасштабної війни реалізувала безліч проєктів для підтримки українських військових і цивільних.

HyhM163751.06945932828.jpeg

Зокрема, організація передала понад 2450 автомобілів, 580 дронів, 5100 турнікетів, 260 генераторів, а також величезну кількість іншого обладнання для потреб армії. Однією з масштабних ініціатив став проєкт «Павутиння», у межах якого фронт отримав 500 тонн відпрацьованих риболовецьких сіток для захисту від дронів.

«Кіно – це мій спосіб говорити до сердець. Але в ці часи допомога нашим захисникам – це наш обов'язок. Ми намагаємося бути там, де потрібні найбільше, і я щиро вірю: разом ми вистоїмо, а Україна стане сильнішою, ніж будь-коли», – додає продюсер та благодійник Артем Колюбаєв.

Фільм «БожеВільні» залишається у прокаті, і всі охочі ще мають можливість долучитися до кінематографічної події, яка змушує замислитися над цінністю свободи та людяності.