По перше: хочу подякувати всім, хто захищав Україну всі ці роки,
І по друге: подякувати всім тим, хто вийшов сьогодні вчора захистити нашу державність від умілого керування «найвеличнішими лідерами сучасності», яке вони здійснюють через своїх маріонеток — Зеленського і Зе Гоп Компанію.
До науки!
Усі мабуть чули про квантову фізику, квантові ефекти, і зокрема: квантову заплутаність. Якщо дуже просто, то: ви можете заплутати(зв'язати) дві частинки таким чином, що дізнавшись про стан однієї — ви автоматично точно дізнаєтесь про стан іншої. При цьому вони можуть бути віддалені на будь яку відстань! Одна у Києві, друга — будь де у Всесвіті, аж у Песках, наприклад.
Інший фундаментальний принцип квантової механіки, який часто ілюструють «котом Шредінгера» можна висловити так: всі частинки знаходяться у невизначеному точно стані доти, допоки ви не виміряєте їх стан. Допоки ви не відкриєте коробку, ви точно не знаєте, в якому стані кіт — живий чи мертвий. І вже навіть, нібито, науково доведено, що важливий саме акт свідомого сприйняття результатів вимірювання, але це не точно.
Нещодавно, з одного англомовного джерела, в контексті розмови про квантові комп'ютери, я почув, що якась наукова група виявила квантові ефекти у нашому мозку! Десь там у аксонах, чи дендритах, чи у синапсах, я точно не згадаю, щось там якось квантово влаштовано. Розбиратися детальніше — нема сенсу: або не зрозумієш, або витратиш усе життя на ту науку — і все одно ніц не зрозумієш. А я ще молодий, для себе і дітей пожити треба!
І от в цьому місці, я хочу припустити, і це тільки гіпотеза, не дуже так щоб науково достовірна, та і не гірше за якусь ахінею у фантастиці, і вже точно не гірше теорій сумнозвісного декана Теслі. Припустити, що певні квантові структури, механізми (чи що воно там таке хто зна) у мозку різних людей можуть бути синхронізовані, чи то квантово- заплутані шляхом якоїсь взаємодії. Наприклад: шляхом обнімання одного носія мозку іншим носієм мозку, і синхронізації їх мозкових хвиль, о! До речі — ключовим тут є саме носіння мозку, просто обнімання не діє.
І це може пояснити все те, що хтось пояснює надприродними силами, а хтось хімічними процесами, а хтось — біологічними інстинктами, і можливо: усі праві одночасно! Я, наприклад — такий дилетант у всіх вищезазначених науках, що я не бачу ніякого протиріччя щодо того, як це все поєднується! Єдине, що я хоч трошки знаю — це фізика, але на щастя — точно не квантова, тому я продовжу.
Так от значить є у нас оці коти в коробках.
І вони всі квантово-пов'язані. Сидять собі у коробках по своїх Києвах, Харковах, у Дніпрі, у Львові, по містечках і по селах. І хто його зна, що воно отеє таке їх пов'язує. Поки коробку не відкриєш — не дізнаєшся! А як відкриєш — то одразу усі «пов'язані» коти повилазять і почнуть нявчать і підссикать тобі в капці!
Саме тому Майдан не можна запустити, поставивши біля коробки с котиком армійський намет, чи миску з апельсинками та печеньками. Не працює так. Доведено!
А пов'язує усіх цих «котиків» один такий собі квант — квант небайдужості!
І ніяка така особлива квантова теорія для цього непотрібна, а потрібно щоб у нас було достатньо небайдужих людей! А вони там вже зв'яжуться, чи то телефоном, чи у мессенджері.
І коли усім нам резко стає дуже непохуй, то збирається дохуя людей.
І якщо ще вчора можна було казати, що було трішечки не дохуя людей, то сьогодні прийшло вже, таки, трішечки дохуя, а у неділю прийде ще більше!
Буде -«Оце вже точно дохуя людей!» (c)
Бо коли якийсь гопнік-шутнік хоче продати тебе разом з коробкою маніяку, який котам хвости ріже — то котики їбали в сраку такий поворот собитій, навіть якщо самі вони білі і пухнасті, а три чверті домашніх котів подуріли геть од валеріанки, скудної пайки і веселих мишей по телевізору.
Вірш (Без матюків)
Квантова небайдужість.
З чого починаються «Майдани»
Не з наметів і не з апельсинів.
З відчуття, що надягнуть кайдани
І боротися тоді не буде сили.
З відчуття, що продають державу,
Що в бою здобута тисячами.
На пайок міняють предків славу
І беруть за свою «честь» харчами
З чого починаються «Майдани»?
Не з промов в потужні гучномовці.
Чом на вулицю змінили ми дивани?
Неспроможні пояснити науковці!
Я не соціолог, не філософ,
Справ не мав я з неєросетямі.
І, на мій простий «фізичний» розум,
Небайдужість тут заплутана між нами!
ПС: насправді, просто в останню строку не влізло «квантово-заплутана» тому довелось трошки пояснити, що я мав на увазі. Здається пояснив.
ППС: До речі, як сьогодні раптом виявилось, цей текст — не кумедна маячня, а заснована на наукових даних гіпотеза, що обговорюється в науковому середовищі десь з кінця 80х років.