По перше: хочу подякувати всім, хто захищав Україну всі ці роки,
І по друге: подякувати всім тим, хто вийшов сьогодні вчора захистити нашу державність від умілого керування "найвеличнішими лідерами сучасності", яке вони здійснюють через своїх маріонеток - Зеленського і Зе Гоп Компанію.
До науки!

Усі мабуть чули про квантову фізику, квантові ефекти, і зокрема: квантову заплутаність. Якщо дуже просто, то: ви можете заплутати(зв'язати) дві частинки таким чином, що дізнавшись про стан однієї - ви автоматично точно дізнаєтесь про стан іншої. При цьому вони можуть бути віддалені на будь яку відстань! Одна у Києві, друга - будь де у Всесвіті, аж у Песках, наприклад.

Інший фундаментальний принцип квантової механіки, який часто ілюструють "котом Шредінгера" можна висловити так: всі частинки знаходяться у невизначеному точно стані доти, допоки ви не виміряєте їх стан. Допоки ви не відкриєте коробку, ви точно не знаєте, в якому стані кіт - живий чи мертвий. І вже навіть, нібито, науково доведено, що важливий саме акт свідомого сприйняття результатів вимірювання, але це не точно.

Нещодавно, з одного англомовного джерела, в контексті розмови про квантові комп'ютери, я почув, що якась наукова група виявила квантові ефекти у нашому мозку! Десь там у аксонах, чи дендритах, чи у синапсах, я точно не згадаю, щось там якось квантово влаштовано. Розбиратися детальніше - нема сенсу: або не зрозумієш, або витратиш усе життя на ту науку - і все одно ніц не зрозумієш. А я ще молодий, для себе і дітей пожити треба!

І от в цьому місці, я хочу припустити, і це тільки гіпотеза, не дуже так щоб науково достовірна, та і не гірше за якусь ахінею у фантастиці, і вже точно не гірше теорій сумнозвісного декана Теслі. Припустити, що певні квантові структури, механізми (чи що воно там таке хто зна) у мозку різних людей можуть бути синхронізовані, чи то квантово- заплутані шляхом якоїсь взаємодії. Наприклад: шляхом обнімання одного носія мозку іншим носієм мозку, і синхронізації їх мозкових хвиль, о! До речі - ключовим тут є саме носіння мозку, просто обнімання не діє.

І це може пояснити все те, що хтось пояснює надприродними силами, а хтось хімічними процесами, а хтось - біологічними інстинктами, і можливо: усі праві одночасно! Я, наприклад - такий дилетант у всіх вищезазначених науках, що я не бачу ніякого протиріччя щодо того, як це все поєднується! Єдине, що я хоч трошки знаю - це фізика, але на щастя - точно не квантова, тому я продовжу.

Так от значить є у нас оці коти в коробках.

І вони всі квантово-пов'язані. Сидять собі у коробках по своїх Києвах, Харковах, у Дніпрі, у Львові, по містечках і по селах. І хто його зна, що воно отеє таке їх пов'язує. Поки коробку не відкриєш - не дізнаєшся! А як відкриєш - то одразу усі "пов'язані" коти повилазять і почнуть нявчать і підссикать тобі в капці!

Саме тому Майдан не можна запустити, поставивши біля коробки с котиком армійський намет, чи миску з апельсинками та печеньками. Не працює так. Доведено!

А пов'язує усіх цих "котиків" один такий собі квант - квант небайдужості!
І ніяка така особлива квантова теорія для цього непотрібна, а потрібно щоб у нас було достатньо небайдужих людей! А вони там вже зв'яжуться, чи то телефоном, чи у мессенджері.

І коли усім нам резко стає дуже непохуй, то збирається дохуя людей.

І якщо ще вчора можна було казати, що було трішечки не дохуя людей, то сьогодні прийшло вже, таки, трішечки дохуя, а у неділю прийде ще більше!

Буде -"Оце вже точно дохуя людей!" (c)

Бо коли якийсь гопнік-шутнік хоче продати тебе разом з коробкою маніяку, який котам хвости ріже - то котики їбали в сраку такий поворот собитій, навіть якщо самі вони білі і пухнасті, а три чверті домашніх котів подуріли геть од валеріанки, скудної пайки і веселих мишей по телевізору.

Вірш (Без матюків)

Квантова небайдужість.

З чого починаються "Майдани"

Не з наметів і не з апельсинів.

З відчуття, що надягнуть кайдани

І боротися тоді не буде сили.


З відчуття, що продають державу,

Що в бою здобута тисячами.

На пайок міняють предків славу

І беруть за свою "честь" харчами


З чого починаються «Майдани»?

Не з промов в потужні гучномовці.

Чом на вулицю змінили ми дивани?

Неспроможні пояснити науковці!


Я не соціолог, не філософ,

Справ не мав я з неєросетямі.

І, на мій простий "фізичний" розум,

Небайдужість тут заплутана між нами!ПС: насправді, просто в останню строку не влізло "квантово-заплутана" тому довелось трошки пояснити, що я мав на увазі. Здається пояснив.

ППС: До речі, як сьогодні раптом виявилось, цей текст - не кумедна маячня, а заснована на наукових даних гіпотеза, що обговорюється в науковому середовищі десь з кінця 80х років.

https://en.wikipedia.org/wiki/Quantum_mind

dmitriy.chukhalenko
Дмитро Чухаленко

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації