Джохар Дудаєв ще у 1995 році передбачав вторгнення РФ в Україну і велику війну. «Україна ще зійдеться з Росією на непримеримих. Поки русизм (російський фашизм) існує, він ніколи не відмовиться від своїх амбіцій. Хочуть під маркою „слов'янського“ знову підім'яти під себе Україну та Білорусь. Зміцнитися і далі... „
 
Сьогодні, воюючи на своїй рідній землі проти навали фашистського російського світу, Україна проходить останнє і найбільш болюче щеплення від русизму. Те, що тут в Україні накоїли путінські нелюди за наказом свого «*обнутого», як казав Борис Нємцов президента — це остаточний кінець будь-яким наративам про братство народів, про один народ, про так званий захист російськомовних, про близкість культур, про спорт поза політикою.
 
Цьому звірству під літерою Z, що вчинив русскій мір в українських містах, багато з яких є російськомовні — немає і ніколи не буде прощення. Це кінець історії Росії в Україні, дай Боже вже безповоротний. І це наш шанс, стати нарешті собою, тією кращою європейською, вільною і самобутною Україною, членом Євросоюзу, де ми і маємо бути по-праву, коли закінчиться війна, залікуються наші рани і відбудуються наші міста.
 
FB автора