Війна – це завжди 1 на 1, як і смерть.

Перші 4 тижні війни Україна і українці швидко бігли: усіма силами допомагали армії, волонтерили на грані можливостей, влаштовували нове життя в умовах війни — і вірили у перемогу. Увесь цей час ми покладали перемогу на плечі військових. Тепер доля перемоги у руках щоденної праці усіх громадян, без виключення.

Тепер настав марафон. Тепер ми ведемо війну цивільних із цивільними разом із збройним протистоянням. Це війна за підтримку існування держави і армії. Адже тепер перемога української армії, як і рашистської, залежить від рівня активності і способу життєдіяльності цивільних. Від того, як вони будуть працювати і мислити. Адже ключові зовнішні фактори боєздатності армії – це економічна та психологічна потужність держави і суспільства. А це фронт боротьби цивільних. При чому цивільних громадян України з  цивільним населенням рф.

Проте нас 40 млн, а рузкіх 120 млн. Тому на 1 українця припадає 3 рузкіх. У цьому марафоні на виснаження кожен цивільний українець має уявляти, що бореться з трьома цивільними рузкіми.

Суть боротьби у тому, щоб підтримувати економіку, армію і бойовий дух. Підтримка економіки – це робота, сплата податків і оборот коштів. Підтримка армії – це забезпечення її усім необхідним. А підтримка бойового духу – це збереження стійкості психіки у себе і близьких.

І безперечно єдність. Єдність один з одним. Єдність із Збройними Силами України.

Це боротьба на виснаження:  хто перший «попливе», хто перший зневіриться у перемозі і буде згоден на будь-які умови, хто перший втомиться працювати і почне істерично вимагати у держави утримання, хто перший ізолює себе від ситуації і відмовиться допомагати. Якщо це будемо ми, то ніколи більше в Україні не буде щасливого життя. Не буде навіть, «як було раніше». А буде мордор. І буде хаос. І будуть орки на землі. На нашій землі. А якщо ми втримаємося, і здадуться вони, то буде син, і буде мати, і будуть люди на землі. Наші люде на нашій землі. 

Тобто чим довше звичайний цивільний громадянин зберігає спокій, підтримує армію і працює, тим більші шанси України на перемогу. Оскільки тепер українським громадянам треба «перепрацювати» рузкіх. Треба працювати, підтримувати і вірити більше, ніж вони. Більше грошей в економіку, більше робочих місць, більше віри. Більше співпраці та взаємодії – я тобі – ти мені! Допомогу, їжу, гроші, послуги, посмішку 😊 !

Це боротьба кожного українця із своїм візаві з рф. Це боротьба три на одного, у стилі росіян, але у нас кращий бойовий дух, кращі люди і краща держава. Боротьба та біль робить нас кращими – такий закон природи! І саме тому ми переможемо. Це і є наш особистий фронт. Фронт кожного з нас. Я проти трьох таких самих росіян. Моя сім'я проти трьох сімей росіян. Мій народ проти втричі більшого народу рф. І я щодня борюся. Ми щодня боремося. І ми переможемо!

 

Office character vector created by upklyak — www.freepik.com