site.ua
член клубу

Черговий тиждень закінчився і ми, послє льогкой паузи, повертаємося до наших баранів (це ідіома така, і канєшна нікого конкретно ми на увазі не маємо).

У понєдєльнік у ЗМІ злили протокол засідання РНБО по анексії Криму. Там багато інтєрєсного, но лічно мене в тупік поставила фраза Тимошенко про то, шо "Жоден танк не повинен виїхати з казарми"...

... нє, я канєшна людина не служива і можу усього не знати, але отвєттє мені на вопрос: як, бл@дь, танк оказався в казармі, і шо житєлі казарми зробили з п'яним танкістом?

Ну та Бог з ним! Добре шо не сказала: "Танкі нє должни виходити з портів і взлітати з авіабаз" - бо ситуація тоді і без того була тривожна.

Їдем далі.

Армєйську тєму дня продовжив міністр оборони Полторак, який подарив Арсенію Петровичу Tommy Gun, і паралельно, с нєзатєйлівостью силовика, розкрив государствєну тайну у віде показників об'єму лоба прем'єра у привичних міністру єдініцах ізмірєнія:

Навіяний гангстерським автоматом дух ретро вже вітав у воздухє, і у вівторок 23.02 Яценюк та Порошенко таємно зустрілися з Коломойським.

Про результати встрєчі нікому нікуя нє ізвесно - і от чому:

За старою традицією развєдчіків, це сікрєтне рандеву проізошло в кафе "Елєфант" під грусну, но від того нє мєнєє прекрасну музику Тарівердієва.

Усі сіли отдєльно, довго дивились одне на одного і мовчали - бо тернопільське гєстапо за сусіднім столиком (яке і так косо дивилось на ярмолку Коломойського) могло догадатися, шо Бєня так і не вивчив українську мову.

Мєдлено, но увєрєнно тиждень набирав оборотів.

Середа ознаменувалась очєрєдним появлєнієм на політічєскому горизонті команданте Яроша.

Відімо пан Дмитро роздав усі візитки "Правого Сектора" і рішив надрукувати нові, для чого і замутив політсилу з названієм Національний рух "Державницька ініціатива Яроша (ДІЯ)".

Ідєя названій з красивими абривіатурами не нова, но вєсьма ризикована.

Ярошу нада добре пам'ятати, шо так і не прижились проекти з гучними названіями "Порошенко Іде За Децентралізацію Автономій", "Академія Національного Успіху Садового", "Комітет Лівих Ідей Тимошенко "Обирай Раціонально"" та багато інших.

Паралєльно, фейсбук-групіровка була збентежена (а Аваков, кажуть, вообше на весь четвер с ума зійшов) новими смайлами, які ввів хитрий Цукерберг. Поговоривши про то, шо цукерберги вже в корінь заіпали посполитих, усі успокоїлись... Усі, но не я.

Лічно мені крітічєскі не фатало ще нєсколькіх дополнітєльних смайлів для точної передачі моїх емоцій.

Отож, таваріщ Цукерберг! Вимога №1: нові смайли!!!

Ревность штука опасна. а ревность патріота - взривоопасна.

Услишав про нову політичну силу Яроша, Олег Тягнибок відімо рішив, шо давно нічого не чув про стару політичну силу Олега Тягнибока. І трохи добавив звука.

У п'ятницю самий свободний лідер самої свободної партії оголосив, шо блокування російських фур поновлюється його бойовими хоббітами.

Я так і представляв собі картіну, як Олег Ярославович виходить на встрєчу фурі і, розмахуючи тризубим посохом, громогласно воскліцає у палаючі фари: "Я - служитель таємного огню, охоронець полум'я Арнору. Темний вогонь тобі не допоможе, полум'я Удуна! Повертайся у пітьму! Ти не пройдеш!"

А тєм врємєнєм п'ятниця 26-го продовжувала інтригувати і будоражити!

Після обіду появились сообщенія, шо "Сєня всьо!". Но, как оказалось, Сеня не всьо, а только думає.

Історія знає не так багато прикладів похожих душевних тєрзаній, но нам точно ізвєстєн як мінімум один.

Отож, як казав герой "Бєрєгісь автомобіля": "А нє замахнуться лі нам на Вільяма, понімаєтє лі, нашего Шекспіра?"

Лічно я рішив не замахуватися, а просто піз@анув по класіку...

Хотя знатоки сучасної літератури, канєшна, знають кращий монолог цього героя.

Поговорити у неділю про церкву сам Бог велів.

Но не думаю, шо імено Він велів настоятєлю московсього Покровського православного храму архімандриту Мелхисєдєку (бля буду, у чувака погрємуха "Мелхисєдєк"!) сообщіть слєдующе: "Рімскій папа намєрєваєтся вєрнуться в лоно православной церкві»...

Для особо недовірливих даже є відео: https://www.youtube.com/watch?v=a7I...

Так вот, во-пєрвих, я хочу номер тєлєфончика його ділєра.

А во-вторих, чуваки, чєрдачок деколи треба провітрювати. Бо по ходу у вас там під горшком напарило.

З танків почали - ними і закінчимо.

По сообщеніх прєси Расєя тестує танки-невидимки нового покоління. А хулє - солдат нєвідімок вони вже протестірували.

На цій ноті будемо завершувати наш аналітічєскій комікс з елементами політікі.

Нагадуємо, що редакція не несе відповідальності і в случає чого свалює перша.

have a nice week.

to be continued.....

сторінка автора у facebook: https://www.facebook.com/terytoria

#процишин

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація