27 липня 2018 року Шевченківський суд столиці своєю Ухвалою зобов'язав слідчих Головного слідчого управління Служби безпеки України внести до ЄРДР відомості та розпочати досудове слідство за попередньою кваліфікацією - ст. 111 КК України "Державна зрада" стосовно дій Геннадія Труханова та його підлеглих щодо спроби забудувати єдиний діючий в Одеській області аеродром "Одеса-Шкільний".

Так, з березня 2017 року міською владою реалізована схема виведення з державної в комунальну власність близько 90 га єдиного діючого в Одеській області аеродрому "Одеса-Шкільний". Так, землі на яких розташовано аеродром передані комунальним підприємствам "Міське капітальне будівництво", "Міськзелентрест" та "Міськелектротранс" під багатоквартирну житлову та громадську забудову, а 04 жовтня 2017 року міською радою прийнято рішення про розробку Детального плану території з проекту якого вбачається, що значна частина території аеродрому має бути відведена під забудову, що унеможливить його подальше функціонування. Інвесторами ДПТ виступають небайдужі міському голові ТОВ "Югтранс-термінал" та БК "Будова" - http://omr.gov.ua/ua/news/103408/.


Вже 29 жовтня 2017 року група тітушок в інтересах ТОВ "Югтранс-термінал" та за сприяння ГУ НП в Одеській області зносить паркан території аеродрому та захоплює його частину, де розпочинає будівництво дитячо-спортивного комплексу, яке не припинено й по сьогоднішній день.

https://www.facebook.com/kpszsu/posts/2042768306001239

https://www.facebook.com/presscentreodessit/posts/1935205930133496

Паралельно з цим на території невизнаної ПМР оперативна група військ РФ завершує відновлення військового аеродрому, який здатен приймати усі види літаків.


Станом на сьогодні, РФ завершила відновлення військового аеродрому на території ПМР, в той час як єдиний діючий на території Одеської області аеродром "Одеса-Шкільний" перебуває на межі знищення руками Геннадія Труханова та підконтрольної йому місцевої ради.

Відкрите у подальшому кримінальне провадження буде також в центрі уваги представників Ради національної безпеки та оборони, які поділяють стурбованість громадськості щодо ситуації з аеродромом та загальної ситуації в Одесі.

artem.kartashov
Артем Карташов

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації