site.ua
топ-автор

Звісно, це лише моя думка, бо науково-популярних подій, насправді, більше. Але саме ці три я очікую з особливим нетерпінням.

1. Безумовно, наймасштабнішою подією стануть "Наукові пікніки", що відбудуться 23 вересня з 10.00 до 18.00 у парку ім. Т.Г. Шевченка. Це абсолютно бомбезний захід, суть якого полягає у тому, що науковці виносять свої мікроскопи, реактиви, манекени, препарати, обладнання у парк та абсолютно безкоштовно пропонують усім охочим (особливо - дітям) доторкнутися до справжньої науки.

Image may contain: 3 people, people standing and indoor

Фото з Наукових пікніків з Харкова.

Плюс зі сцени лектори-науковці читають науково-популярні лекції про все на світі.

І, якщо Ви хочете дізнатися більш детально про історію та філософію цього проекту, читайте класне інтерв'ю координаторок проекту Анастасії Шелевицької та Ксенії Семенової:

"З науки варто робити культ, однозначно. Базовий принцип, на якому побудована наука — критичне мислення, доказовість, цікавість, послідовна праця. Це — ті риси, які будують сильну державу з успішними і щасливими людьми. Проте є загроза робити наукпоп на швидку руку, бо такий тренд зараз: все робити швидко. Тоді наука підмінюється псевдонаукою. Досягнення вчених перебільшуються, що потім неодмінно призводить до розчарування.

Важливо говорити людям правду: що телепортацію ще не винайшли, ліки проти раку не придумали, на інших планетах життя не знайшли. Але при цьому пояснювати, чому реальні наукові відкриття важливі. Звісно це складно і потребує часу."

Сторіночка події - тут.

2. У середу, 20 вересня, з 19.00 по 22.00 відбудеться відкриття нового сезону лекторію 15х4 Київ. Формат простий, як двері - 4 цікаві лекції по 15 хвилин про всілякі наукові цікавинки від 4-х лекторів. Вхід вільний.

Зацініть, скільки сюди часом набігає людей:

Image may contain: 9 people, crowd, indoor and outdoor

Цього разу будуть лекції про мирні ядерні вибухи, типи мислення, комірки Бенара, інформаційну гігієну.

Сторіночка події - тут.

3. А тут я навіть нічого коментувати не буду. Неймовірна подія, куди ми з дружиною обов'язково підемо.

Image may contain: text

Минулого разу - це був один з найромантичніших вечорів із запашною кавою та спостереженням за сузір'ями та планетами. Це вже не кажучи про екскурсію цими неймовірними баштами з величезними телескопами та музеєм.


Приходьте. Приводьте дітей.

Не маєте змоги завітати - перекажіть тим, кому це буде цікавим. Не приховуйте цю інформацію :)

Переможемо!

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація