site.ua
топ-автор

Ні, я все правильно написав. Не кіт, а кит.

Той, що риба, яка, насправді, ссавець, який мільйони років тому бігав суходолом, а потім повернувся в моря-океани. Насправді, у кита та бегемота спільного більше, ніж у кита з камбалою чи лососем.

Так от, чи Ви були в курсі, що в нетрях Голосіївського парку можна знайти справжній величезний кістяк цієї багатотонної істоти?

Ось такий.

Отут інший ракурс. Масштаб вражає.

Не бачили і ніколи про таке не чули? Нотуйте адресу: вул. Полковника Потєхіна, 16, ветеринарний корпус.

Якщо кортить туди навідатися, раджу зробити це саме 10 листопада, бо зовсім поруч з кістяком кита розташований шикардосний музей анатомії, де представлені кістяки та опудала купи цікавезних тварин.

Вхід буде абсолютно вільний і екскурсовод професійно розповість Вам про те, звідки сюди потрапляють тварини (спойлер - практично жодна тварина, що померла власною смертю в тому ж Київському зоопарку, не минає цього приміщення), як їх досліджують, як готують препарати тощо.

Але і це не все. Також Ви матимете змогу відвідати сучасну ветеринарну лікарню, устаткуванню якої може позаздрити, думаю, більшість фельдшерських пунктів в селах. Тут і банк переливання крові, і УЗД, і прилад для зварювання живих тканин, і одноразові затискачі, і можливість переглядати хід операції на моніторі тощо.

Плюс до того всього, Вам розкажуть про радіацію, покажуть заспиртовані препарати та, можливо, Ви побачите отаких красенів, як на фото.

Ба більше, сюди можна буде безкоштовно доїхати автобусом.

Чому це є можливим?

Бо 10-11 листопада в 6-ти містах України - Києві, Харкові, Одесі, Івано-Франківську, Львові та Житомирі відбудуться одинадцяті (здається) Дні науки, коли вчені виносять свої мікроскопи, препарати, реактиви "в люди", відчиняють двері своїх лабораторій і дозволяють усім охочим абсолютно безкоштовно долучитися до науки.

Плануйте, тепло вдягайтесь і готуйте смартфони до зйомки.

Телеграм-канал Днів науки тут, а дізнатися про інші цікаві науково-популярні події на найближчі дні Ви можете тут.

Приходьте!

anton.senenko
Антон Сененко

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації