А ви знаєте, що щасливим і багатим можна стати дуже швидко?

60fe7c5fbeb62.png

Іноді ми потрапляємо в критичні ситуації, коли вже й виходу не бачимо. Терези долі перехилилися так, що й мисочка впала…Тоді звертаємося по допомогу до вищих сил – хто до церкви, хто до знахаря чи навіть мага… Треба ж якось вибратися з халепи.

Отже, що робити? Як далі жити? Де та стежечка, що виведе до щасливішого життя? Запитуємо про це в психотерапевта, езотерика, керівника Міжнародної езотеричної школи «Кайлас» Андрія Дуйка.

– Абсолютно просте правило, що відкриває блокування грошового потоку для людини. Діє воно дуже ефективно і звучить так: «Ви не повинні думати про гроші за хвилину-дві до того, як маєте розрахуватися з ким-небудь, і через хвилину-дві після розрахунку. Думайте про що хочете, але тільки не про гроші!»

Це і є той універсальний принцип, який прибере ваше блокування грошей. Використовуйте це правило неухильно, і ви завжди будете з грошима.

– Дякуємо, Андрію Андрійовичу, за мудру пораду. А що необхідно робити, щоби стати щасливим і багатим швидко?

– Давайте придивимося до людей: багата людина – це радісна людина. Бідна, нещасна – людина, яка завжди страждає. Звідси висновок: щоби бути багатим – треба частіше радіти!

Ось вона – формула абсолютного везіння в житті! Радійте тому, що навколо вас відбувається. Хваліть тих людей і той світ, в якому ви живете. Радійте голосно, радійте мовчки, радійте внутрішньо, навіть без посмішки на обличчі, але щиро. Радійте, коли обіймаєте своїх дітей, коли бачите барви життя!

Якщо у вашому серці немає радості, то не буде ні везіння, ні грошей. Тому що немає радості – немає щасливого життя. Щира радість має бути присутня всередині нас, цього необхідно навчитися.

Якщо у вас немає роботи, немає сім'ї або в сім'ї погані стосунки, у вас нічого не виходить, і ви не знаєте, як далі бути, запитайте себе: а чи давно я радів (чи раділа) в своєму житті?

– Шановний Андрію Андрійовичу, а що робити, коли не радіється? Як цьому навчитися?

– Для тих, хто прагне до високої духовності, хоче розвивати свої внутрішні якості доброти та радости серця свого, в нашій Школі є унікальний семінар «Магія Тибету». Він дає людині не тільки духовний розвиток, а й благополуччя у всіх сферах життя – в здоров'ї, в грошах, в любові, в стосунках. Найдивовижніше, що ці практики виконують абсолютно всі бажання людини.

Експерт в езотериці А. Дуйко сайт автора https://duiko.guru/