Років 12 назад у мене почались приступи надзвичайно сильної головної болі. Спочатку мені допомагали слабкі обезболюючі, потім сильніші, а потім лише сильні.

 

Ця біль переросла в триденні приступи, де в перший день я не могла взагалі нічого робити, ні їсти, ні пити (бо була сильна рвота). Спершу вони були раз в 2-3 місяці, а потім стали щомісяця і прив'язані були до жіночого циклу. Як відомо медицина не лікує причини мігрені, бо вони просто невідомі. З медичної точки зору. І я почала розбирати цю свою проблему з езотеричної та психологічної точки зору.

 

В якийсь момент я зрозуміла, що є щось в мені, що провокує ці стани. В цей момент я почала шукати що саме провокує. Я перестала пити будь-які обезболюючі препарати, щоб знайти причини швидше.

 

І я їх знайшла! І я зрозуміла, чому приступи були прив'язані саме до жіночого циклу!

Перша моя вагітність закінчилась анембріонією (завмерла вагітність). Тоді в мене був перший раз в житті загальний наркоз…. І от цей стан після наркозу помножений на біль від втрати вагітності були нестерпні.  Я його не хотіла відчувати і як в дитинстві, замість того щоб проплакати, пропрацювати і відпустити, я його просто закрила в середині себе…..Він намагався вийти протягом купи років, а я все не чула і щомісяця страждала, інакше не скажеш.

 

Тільки тоді, коли я знайшла і відпустила істинну причину- приступи залишили мене🥰

 

В нашому житті нічого не буває просто так, а все відбувається для чогось❤️