Мені все це здається спектаклем у який подобається грати обом сторонам. 
Я вчора прогуглив діяльність адвокатів Порошенка, — вони теж граються у якийся дурачкізм. Вони пишуть клопотання, щоб слідство викликало «свідків», яких хочеться Порошенку, які колись щось десь казали,... — це маячня. 
Це якийсь спектакль. 

Я вже писав про таке: у цій справі єдиний хто ризикує, — той хто її запустив, відкрив. Тому реально світить в майбутньому стаття/термін/тюрма за фабрикацію кримінальних справ.  От, наприклад, аналогічний спектакль був тут:
https://enigma.ua/articles/poroshenko-poroshenko-poroshenko  

Навіть п.Зеленському тут нічого не загрожує, бо коли йому скажуть/покажуть, «що це — маячня???», він скаже: «я тут до чого??? я що прокурор чи що???» 
Порошенко у цьому спектаклі для своїх буде «головним опонентом», «страждальцем». А п.Зеленський для своїх — «Он, як я намагаюсь посадити олігархів-злочинців-зрадників.» 
Справа зліплена підкреслено пусто-порожніми «звинуваченнями». Навіть не зі скотча і палок...
«Щось там хтось робив, домовлявся, купував, продавав...» І ось зненацька прокурор собі нафантазував і «повірив» собі, що всі ці діла організовує і керує ними Порошенко із єдиною основною метою, — допомогти днр-лнр і Путіну... 
І зрозуміло, що весь цей ланцюг виконавців свідомо слідував єдиним злочинним цілям від Порошенка до того хто вагони розвантажував, ... з метою допомогти путінським маріонеткам в ОРДЛО !!! 
Ну зрозуміло, що доведенням такої маячні в суді може бути тільки щиросердне каяття самого Порошенка і цього ланцюжка виконавців... Бо тут, .... навіть якщо б були якісь аудіозаписи, будь-хто скаже, що брехав, для того, щоб ввести в оману терористів... Та і які можуть бути аудіозаписи, де люди один одному розказують про свої «злочинні» «зрадницьки» ЦІЛІ допомогти ворогам ??? 
Ця маячня, це точно, — аналогічне тому що взяти і сказати:  «Міняєш полонених з „ДНР“, — значить у тебе МЕТА допомогти „ДНР“, ... розвів війська, — значить в тебе була МЕТА дати їм більше простору,... купуєш на рф нафту, газ, електрику, значить в тебе МЕТА, щоб дати Путіну гроші, щоб він фінансував війну,.... а он бачиш, навіть міжнародну схему-організацію злочинну з підставними проміжними країнами-постачальниками організував...» От точно такий якийсь «брєд» сивої кобили.  Справа називається: «вигадана прокурором „мета“.
От до такої вже політичної ганьби опустилася Україна... 95 квартал. Це таке вже роблять вищі посадовці у правоохоронних органах. У людей є впевненість, що у повністю захоплених олігархами засобах масової інформації, в адвокатурі, в громадських організаціях, в парламенті,... таке не буде широко обговорюватись,... всюди сидять слухняні лошки і холуйчики ... Такий собі піарний спектакль для лохів. Серіал „Багаті теж плачуть...“ Нескінченна відео-жвачка.  „Лідер робить лідера, щоб було 2 лідера“ ... сучасності.
Те, що половина підозри Порошенку написана про історію ООН з якоїсь курсової роботи другокурсника підкреслює родзинку спектаклю. Я б навіть не писав про цю чуню для дебілів, якби б побачив, що адвокати Порошенка хоч якось адекватно реагують. А вони просто підігрують піарний спектакль. 
І знаєте, здається нічого такого злочинного злого, у цьому спектаклі для дурнів немає, якби це не стосувалася авторитету України і вищих посадових осіб правоохоронних органів, які загалом-то мають не шизо-спектаклі грати, а роботу свою робити. 
По особливому це виглядає, коли з підслуховування Медведчука, Медведчука не змогли посадить,... а от Порошенка з його слів начебто зможемо...