Виправдовуватись не буду, таки потрапив. Правда вона сильна. Коли вона прозвучала тоді вже, при відповідній події, ніхто не може не думати про неї. Коли вже хтось закричав, що «король голий», багаторічна масова ідіотична зомбілка щезає, завжди проступає істина. 

Ось я 27 липня позаминулого 2020 року писав
(Не звертайте увагу на занадто епатажу назву. Вона просто для розповсюдження правди.):
https://site.ua/serhiy.grigorovich/sergii-grigorovic-xoce-vidmovitisya-vid-zvan-geroi-ukrayini-i-zasluzenii-artist-ukrayini-i7oejle 
https://enigma.ua/articles/sergiy-grigorovich-khoche-vidmovitisya-vid-zvan-geroy-ukraini-i-zasluzheniy-artist-ukraini  
«»Чим мені не подобаються звання Герой України і Заслужений артист України? Мало того, що вони є ідіотичними, вони ще велику кількість достойних людей роблять учасниками якогось дуркуватого дійства. Своєю ідіотичністю роблять абсурд в головах молодого покоління. Це не «взагалі», не «заодно», а це дуже серйозно, коли держава призначає ідіотичні звання, ще і одні з найвищих. Люди, які творять і підтримують таке, ... вони роблять державу ідіотичною. Вони, — або ідіоти, або вороги. Поїхали.

1. Ці звання успадковані від ворожої нам Московської анти-культури безбожників і садистів.
2. Ці звання встигли навручати своїм любимцям, вже і без радянських брежнєвих два українські президенти, скинуті народом за їхню аморальність, корумпованість, ...
Але ж чому саме ці два звання?
3. Слово «заслужений» є пасивним дієприкметником. Тобто іменник, до якого покладається слово «заслужений», не сам заслуговує, а його заслуговує хтось інший. Тобто заслужений хто/що, та ще й заслужений ким/чим. Приклад: «Орден заслужений героєм». Тобто виходить що «заслужений артист» кимось. Чисто за граматикою, не артист щось заслужив, а його, артиста хтось заслужив. Тобто назва звання, — повністю ідіотична.
Я розумію, що багато хто вже генетично успадкував від совка: «Так у нас багато чого дебільного, так історично склалося.» То щось у московитів і «у вас» склалося, у нас так не склалися, нам дебілізми не потрібні. Нам не потрібна анти-культура просякнута ідіотизмом. Приклад держави для молоді насичувати мову ідіотизмами.
4. Звання «заслужений артист» надано величезній кількості людей, котрі оспівували чужі ворожі антиукраїнські, антихристиянські цінності.
Тепер про Героїв ...
5. Окрім перерахованого вище негативного спадку, впроваджене Кучмою у пам'ять про совок звання Герой України  є дуже глупим з наступних причин. Якби це було б не найвище звання, то було б простіше. А так, це звання створює абсолютно глупий неприйнятний контекст для всіх інших звань і нагород, якими нагороджують людей за героїчні діяння і вчинки. Та й просто для людей, які роблять героїчні вчинки без усіляких нагород. Держава тут начебто виступає дуркуватим клоуном... От ви усі — не герої, а ось тут Янукович призначив справжніх «Героїв»-доярок ! Навіть дитині зрозуміло, що така неадекватна глупувата назва звання «Герой України» компрометує і принижує багато інших реальних героїв України. І  при кожному публічному представлення когось: Герой України, такий-то, такий-то, ... начебто публічно принижуються усі інші герої України які не отримали  саме цього звання.  Цим таке звання саме себе компроментує. Від цієї дуркуватої філологічної маячні московських «генів» треба позбавитися і швидко.

Просто щоб держава і люди не виглядали дуркуватими ідіотами. Особливо зараз, коли поставити поруч, доярку призначену Януковичем Героєм України, і «не героїв України», які віддають своє життя і здоров'я за Україну у героїчних військових подвигах, ...
цей абсурд стає абсолютно суспільно неприйнятним.""

 

https://www.youtube.com/watch?v=0JHW5UUZxrY&t=997s  16:37 
І ось вже президент у новорічному привітанні українців, коли згадує це звання "герой України" вже не може не зробити оговорку, бо вже розуміє, що це звання реально створює ідіото-московський совковий дурочкуватий не шанобливий до героев контекст. Наче всі герої нагороджені іншими медалями і орденами не є героями.
Президент Зеленський: "... А один став Героєм України вперше, до речі, серед добровольців. Хоча вони і всі, хто захищає Україну, для нас давно вже — герої. І тут важливо не звання, а визнання..." 
Щось таки доходить з блогосфери до Зеленського, але не те що є критичним у його адресу...

Нагадую, що ми таки живемо у суспільстві, де держава,... і президент, і кабінет міністрів не реагують  вже  більше року на те, що українські вчені винайшли ефективний метод протидії covid-19. Не те, що не хочуть підтримати, а те що навіть не поцікавились в чому суть...  Це в ситуації коли в Україні щоденно від  covid-19 гинуть сотні людей...  Незважаючи на те, що інформація донесена і через блогосферу і через чисельні офіційні звернення... Не тільки держава,.. ця інформація була розповсюджена усім політичним силам і значним політичним діячам, купі журналістів і ЗМІ ... вони її просто проігнорували! Якось за їхніми підрахунками це не сприяє їхньому піару... От такі реалії наших "еліток". Просто ігнорують, таким не можна не увійти в історію, вірніше, — вляпатись. 
Це було ще звернення від 3 жовтня 2020 16:00, ... з багатократними повторами і розсилками
В УКРАЇНІ РОЗРОБЛЕНО НОВІТНІЙ ЕФЕКТИВНИЙ МЕТОД У ГЛОБАЛЬНІЙ БОРОТЬБІ З КОРОНАВІРУСОМ І ГРИПОМ. 


Щастя і миру у новому році всім порядним людям,... а біснуватим — умиротворення.