Президент Володимир Зеленський у п'ятницю, 6 жовтня, провів«тривале» засідання Ставки верховного головнокомандувача.

Глава держави розповів у вечірньому зверненні, що на Ставці обговорили ситуацію на основних напрямках фронту, забезпечення снарядами і засобами ППО, заслухали доповіді командувачів.


 Новини України ! Підписуйся на популярний телеграм канал https://t.me/pulsukrainee/
 

Також на Ставці розглянули підготовку до зими, захист об'єктів генерації та забезпечення електрикою і теплом, відновлення пошкодженого внаслідок російських атак і бойових дій.

«Нинішнє керівництво Росії завжди робить те, що вже колись робило. Всі помилки вони повторюють. Все зло вони повторюють. І коли в них не виходить, вони думають, що нібито зробили замало зла, щоб вийшло. Така божевільна логіка. Але маємо це враховувати. Цієї зими російські терористи будуть знову намагатися знищити нашу енергосистему. Вони не здатні сприйняти думку, що Україну все одно не підкорять. Але спробують зробити більше ударів та більше спроб обійти наш захист», — попередив президент.

Учасники Ставки заслухали доповіді військових і чиновників, які відповідають за захист української енергетики. Зеленський додав, що«місцева влада має повністю виконати свою частину підготовчої роботи».

У британській розвідці раніше повідомляли, що, хоча російські атаки на енергетичну інфраструктуру України, ймовірно, триватимуть цієї зими, минулої зими Україна продемонструвала, що має кваліфікованих працівників і досвід, необхідні для обслуговування енергетичної мережі навіть у воєнних умовах.