За наявною інформацією, пресконференцію в ОП все ж визнали неприйнятно ризикованим форматом. Навіть без стандартно акредитованих журналістів, а тільки з персонально запрошеними, лояльними  30-ма, «персоналом теплої ванної». Але, судячи з усього, Зеленський таки принципово вирішив заявити про недоторканність Єрмака – і що ніхто його не звільнятиме через жодні скандали.

Формат маратону — по одному питанню на ніс: 30 журналістів, 30 питань, 3 години («Три струны, три аккорда, три раза...", перепрошую за асоціацію).

Отже, п'ятниця, 12.00. Від піцерії "Автостанція на Подолі" відмовились: їсти в такій атмосфері, це треба мати дійсно сталеві нерви. Тому "пресмаратон" буде на території коворкінгу Creative State of Arsenal (його співвласник Юрій Голик, ексрадник прем'єра Гончарука,  є консультантом влади у "Великому будівництві"). Сподіваються на "дружню атмосферу", що "стіни поможуть"?

Ну і 30 "теплих банщиків" (хто? по суті, з лояльних дійсно лишились хіба "1+1" і ДОМ"; Бацман вже сказала, що запрошення не має, головред "РБК-Україна" Сергій Щербина підтвердив, що його запросили, як і Денис Іванеско, головред "Українських новин"; кажуть, буде хтось від телеканалу "Україна"). Може, чай таки наллють в тому коворкінгу. А може й ні.

ОП хоче повторити одночасно і успішну картинку 10 жовтня 2019-го в кафе Kyiv Food Market (от тільки тоді ще підтримка Зеленського трималась на рівні 66%, хоча вже на очах сповзала: 73% у вересні, 66% в жовтні, 64% на початку листопада 2019-го і лише 52% — в кінці), і щедру та промовисту картинку "підгодовування журналістів з рук" червневих шашликів у парку Залісся цього літа. Ну і зберегти імідж "молодих просунутих" — котрі тісно пов'язані з коворкінгами, кейсами, аджендою і іншими модними словами. Хоча все ж частіше з факапами.

Тут навіть прогнози робити незручно – і так всім ясно, що прилюдна тепла ванна буде для Зеленського дуже некомфортною. 5 хвилин на одну відповідь в таких умовах – це неймовірно довго і неприємно. Але Зеленський певен, що Єрмак того вартий. Або як мінімум в цьому впевнений Єрмак.