site.ua
член клубу

У мене немає таких фото з НАШОГО сходу, тільки зі знищеного росіянами Алеппо, однак, у мене є питання: скажіть, українці, що з вами ЩЕ повинні зробити ці покручі, щоб ви припинили жерти російські продукти, дивитися російські мультики й кіно, слухати російську попсу, вести з росією спільний бізнес?!

Ну нехай наша влада – такі самі покручі, і тому в нашу країну й досі пруть російське лайно, але ж ви – люди! Ви ж можете від цього відмовитися?! Ви ж можете викреслити все їхнє зі свого життя?

Вам же для цього навіть з хати виходити не треба! Не треба сидіти в окопі чи бліндажі! Не треба ні в кого стріляти! Вам треба просто не з'їсти їхнього коржика, не купити їхньої пралки, не вмикати їхнє ТБ.

Вам треба лише, не відриваючись від дивана, поворушити одним пальчиком, щоб перемкнути той довбаний канал, який купив і нахабно нас запихає їхнім черговим шоу. Всього-навсього натиснути одним пальцем одну кнопку, невже це так важко, люди?

При чому тут кіно? При чому музика та інше мистецтво? При чому тут росіяни? Ви й справді не розумієте? Та це ж за їхньої мовчазної згоди, чи активної підтримки їхнє лайно-президент стріляє усіх навколо. Це НЕ ВІН стріляє. Це стріляють ВОНИ, усі разом, його руками.

Українці, вийдіть нарешті з тих "аднакласніков" і "вкантактє"! Якщо Ви ще люди… Вийдіть назавжди! Ми, «пересічні», не можемо зробити все, ну хоч це ми зробити можемо? Повний ігнор смертоносцям. Хай воно їм все западеться. Хай самі давляться своїм лайном. Хай щезнуть з нашого життя, з нашої картинки світу.

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація