site.ua
член клубу

Мені як громадянину абсолютно байдуже, що НТКУ колись передала права на проведення нацвідбору Eurovision Ukraine - Євробачення Україна для телеканал СТБ . Мені байдуже як вони там навибирали сєпарів в претенденти. Але я точно знаю - учасниками відбору, а тим паче переможцями, не можуть бути ті хто під час війни з росією. гастролює у Московії. Зовсім.

Я чув пісні гурту MARUV раніше. Стільно модно маладьожно. Але... Хочеш виступати в Росії, маєш розписаний гастрольний графік в Пітєре і Москві - будь ласка. Їдь і не вертайся. А представляти Україну не маєш права.
Тому MARUV - треба відмовити. Дати квиток в росію і відмовити. Якщо " UA: Суспільне мовлення" підпише угоду з колаборантами і русофілами з MARUV - гріш ціна такому "Суспільному". Мою підтримку воно втратить. Я вірю, що цього не станеться. І русофіли не продавлять своє.

Нам рокам говорили, що український шоу-біз, українська музика - "якась неповноцінна, а от у Росії вона супер … ".. На багато років говорили, що україномовні пісні неконкурентні і неформатні "народ не будет єто слушать". На говорили, що українського кіно немає - "оно мертво, невозможна реаніміровать"...

Всього кілька років тому нарешті ввели квоти на радіо та телебачення. Почали підтримувати кіно. Тепер у нас щомісяця з’являються нові та нові україномовні гурти та виконавці. На всякий колір і музичний смак. Вони збирають повні зали по всій країні. Українське кіно розквітає шаленими темпами. Я навіть не встигаю ходити на всі нові прем'єри. Українська культура нарешті оживає.

І разом з тим стає зрозуміло. Нам свідомо брехали... Бо російська культурна присутність в Україні - це пропаганда. Бо перша стадії війни і окупації - в головах. Сьогодні ти приймаєш російську культуру, а завтра даруватимеш квіти російському окупанту і закриєш очі вбивства твоїх співгромадян.
Сьогодні "голубі міра" "в не палітіки" поїдуть "несті мір" в росію, а завтра звідти прилетять гради, міни і бомби. І це не перебільшення. Це дійсність останніх п’яти років.
Я не хочу таких нацвідборів Сєпаробачення, я не хочу, щоб мене змушували обирати з підбірки виконавців-сєпарів того, хто трошки менший сєпар.
Сепарам, "голубям міра" і російським колаборантам - за визначенням тут не місце.

Сєпари - в росію, а не на Євробачення.

Крапка.

yuriy.dyug
Юрій Дюг

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації