site.ua
член клубу

ПОДАЧА ВОДИ В КРИМ = ДЕРЖАВНА ЗРАДА

"Крутітся, как вошь на грєбєшкє"- прислів'я недружнього північно-східного народу

Так шмигає, так шмигає, що аж в очах рябить.

1. Шмигаль 05.03.20 підтримав ідею подачі води в окупований Крим в ефірі Г+Г: "Ми не можемо не давати воду українцям".
2. Шмигаль 05.03.20 у ФБ відкоригував свої слова : Хотіли б, але не можемо до деокупації півострова (мєнянітакпонілі, було шумно, вирванозконтекста, етс)
3. Шмигаль 06.03.20 у ВР: "Ми будемо поставляти за необхідності воду українцям в окупованому Криму"
4. Шмигаль 06.03.20 в ефірі Савєлія Шустрого: "Поставки води будуть відновлені після звільнення Криму і повернення його в Україну" (мєнянітакпонілі, було шумно, вирванозконтекста, етс)

В той же час дрібніше шмигло, новий очільник МЗС:
1. Кулеба 05.03.20 в ефірі каналу Г+Г: "Подача води в Крим - це інструмент деокупації"
2. Кулеба 06.03.20 в ефірі каналу Інтер:"Україна не розглядає можливості відновлення постачання дніпровської води до окупованого Криму" (мєнянітакпонілі, було шумно, вирванозконтекста, етс)

Ці сольні партії супроводжує багатоголосий хор із зовсім дрібних шмиглюків - слунарів із ВР, журнашлюх, ботів і іншої наволочі. Співають жалісливу пісню про гуманізм, турботу про людей, "треба щоб відчували, що про них не забули" і т.д.

І вся ця атака менше ніж за добу. (!)
Уряд не укомплектований, економічний блок не сформований, купа інших вакансій, програм нема, стратегій нема, знов набрали чорті-кого, з єдиною різницею, що тепер від нових персонажів олігархічно-ригівським духом відгонить за кілометр. А прем'єр з міністром МЗС і всією медійною мерзотою кинулися з першого дня вирішувати найнагальніше питання - води до Криму. Так виглядає, що їх і брали з такою умовою.

Все більше приводів вважати, що існує таємна домовленість з пуйлом про воду. Диму без вогню не буває, а дим такий стоїть, що світу білого не видно.
Можливо, що це була одна з причин такої спішної заміни уряду. Бо попередній йти на відверту держзраду не погоджувався, а з Мордору тиснуть. Прийшла весна і літо не за горами, а обіцяної води нема.
Усна чи письмова, така домовленість, є ще й хорошим засобом для шантажу. Бо самий факт існування такої домовленості вже є держзрадою. Якщо він знайде підтвердження можна буде сміливо казати - президент Зеленський і його ад’ютант Єрмак - зрадники України.
Рано і даремно так легко забули про поїздку в Оман.

Як це зупинити, не знаю. Країну зливають вже відверто, не ховаючись і не надто шукаючи слів і придумуючи що збрехати.
Але треба хоча би чітко артикулювати на кожному кроці:

ПОДАЧА ВОДИ В КРИМ = ДЕРЖАВНІЙ ЗРАДІ

Саме такими словами. І за держзраду має бути відповідальність. І крім нагадування, про "влада не вічна", обов'язково додавати, що зрадниками будуть всі причетні. Всі члени КМ, хто проголосує і всі виконавці. Щонайменше - посібниками, що виконували злочинний наказ, це у випадку, якщо знайдуться пом'якшувальні обставини.

Плач про гуманітарну складову нехай залишать собі.
По-перше, окупованою територією опікується окупант.
По-друге, води для потреб населення «попити-поїсти» вистачає. Не вистачає для армії-флоту РФ, промисловості, санаторіїв. Для окупанта є прекрасна порада – треба вивести армію-флот, закрити заводи, санаторії і гуманітарні проблеми будуть вирішені.
Виходячи з цього висновок -
ПОСТАЧАННЯ ВОДИ В КРИМ – ЦЕ ПІДТРИМКА ВОРОЖОЇ АРМІЇ-ФЛОТУ І ПРОМИСЛОВОСТІ,
Виключно. Населення тут ні до чого.

Тому нехай шмигалі, кулеби, арахамії так і кажуть, як є – "Ми пропонуємо підтримати армію-флот окупанта і опосередковано визнати Крим територією РФ".
Принаймні це буде чесно.

Коли Шмигаль виголошує: "Окупант не може нести відповідальність за українців, котрі там живуть" – це не означає, що він дебіл. Це означає, що він вважає дебілами тих до кого це говорить - народ України.

Дивлячись на те, який відбувається натиск, легко спрогнозувати, що це був не останній підхід до штанги і далі буде.

ПОДАЧА ВОДИ В КРИМ = ДЕРЖАВНА ЗРАДА

yuri.ryabchenko
Yuri Ryabchenko

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації