site.ua
член клубу

Несмішний анекдот.

Мойсей із своєю компанією виходять з Єгипту, а на зустріч їм суне натовп, також з євреєм попереду.
Мойсей. Хто ви люди?
Натовп. Ми українці!

Попереджуючи будь які закиди в свій бік, скажу - цей анекдот розповів мій давній хороший друг, етнічний єврей на 120%, віруючий, що багато робить для України і переживає за її долю. На мою думку, він більший і корисніший патріот, ніж деякі показово україномовні "патріоти", "націоналісти" і просто рагулі, що обирають президентом своєї країни коня в пальто, про якого відомо лише те, що він роками збиткувався з мови, віри, гідності, Майдану і українства, як такого. Останні викликають тільки огиду.

Перший приз за пост на схожу тему, я б віддав автору з Ізраїлю (нажаль не запам"ятав прізвища), що після оголошення результатів першого туру написав звертаючись до українців:
"Добре, те що ви не антисеміти, ви довели. Доведіть тепер, що ви не довб-би".
А от тут не склалося.

І насамкінець на цю тему. Не я один, багато людей помітило і запитує: "А куди і чому в кінці минулого року раптово зник Вальцман?" І хто його приводив і постійно забезпечував його присутність? Походу немає сумніву, що і поява і раптове зникнення координувалося з одного центру. І є всі підстави вважати, що той центр не в Україні, а на північному сході.

yuri.ryabchenko
Yuri Ryabchenko

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації