site.ua
член клубу

Написав вже це разів двадцять в різних коментарях.. Може кому стане в пригоді, два дні ще попереду.

Це навіть не агітація, таке собі роз"яснення, для тих хто мудро пішов на пиво на тій парі, де розказували про закони діалектики.

Багатьом неприємно визнавати, що з точки зору кінцевого результату, поливаючи брудом Пороха, вони працюють на Зе+Йу. Потоки лайна грандіозні, понаїдалися по самий нєбалуй, а відчувати себе дебілом якось не комільфо.
Тому весь час натикаюсь на: "А де ви бачили, що я за Зе (Йу)!!?"

Пояснюю:
Просто світ так влаштований. "За" і "проти" взаємопов"язані і не існують окремо. Якщо Ви чогось "проти", то автоматично чогось "за" і навпаки. Єдність протилежностей називається.
Опції "утримався" не існує взагалі. Це ілюзія. Придумали для слабких духом, хто боїться брати на себе відповідальність. "Утримався" насправді означає - "не заперечую" і завжди йде на чиюсь користь. В нашому випадку на користь того хто має більший "ядерний" електорат. Тобто на користь Зе.
На сьогодні в нас два кандидата - Порох vs Зе+Йу=Коломойський і прімкнувшій к нім пуйло.
ВСЕ.
Ви рішуче проти Пороха, зачить за другого кандидата автоматом. Розклад такий. Об"єктивна реальність.
Якшо Ви за Йу(Зе), а не за Зе(Йу), для Вас це принципово і Вас образило, що я переплутав, вибачте. Для мене, це одне й те саме - Зюля Коломойського..
І від того, визнаєте Ви це, чи ні, згадуєте про Зюлю, чи ні, для результату ніякої різниці нема.

Тут як качелька дитяча. - опускаєте одного, автоматично піднімається другий. Навіть якщо Ви до цього другого не торкались.
Стоїте в стороні - опуститься той хто важчий. Але ж Ви доросла людина, були поруч, бачили, могли запобігти. Але не запобігли. Тому відповідальність та сама.

yuri.ryabchenko
Yuri Ryabchenko

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації