site.ua
топ-автор

Минулого року з коронавірусного фонду (якого ніби не існує) забрали 100 мільйонів гривень на зйомки “патріотичного кіно”.

В розслідуванні про те, як і куди було витрачено ці кошти не дивує, що те що встигли до кінця року (тридцять з гаком зі ста мільйонів) розпилили між собою компанії, які увійшли до складу конкурсної комісії. Тобто, такий собі міжсобойчик комерційних структур за наш з вами рахунок. Це при Зеленському вже стало нормою.

Найбільш гидке і паскудне тут те, що серед переможців “конкурсів” є структури, які попри війну всі ці роки успішно працювали на російському ринку, і на даний момент їх можна вважати більше російськими, ніж українськими. В плані патріотизму так точно.

Зокрема, відома компанія Star Media Влада Ряшина. В її доробку документальний серіал “Рюриковичі”. Зараз вони знімають історичний серіал “Серце Парми” теж про якусь Пермь для російської аудиторії за участі, як вказано на їхньому ж сайті, телеканалу “Россия 1” і т.д.

Сама компанія позиціонує себе як українська і російська і має два офіси, у Москві і у Києві.

І цим друзям міністра Ткаченка “прилетіло” 6 мільйонів наших гривень на зйомки серіалів вже про український патріотизм.

Щоправда, як справедливо зазначається в матеріалі, саме поняття “патріотизму” в умовах виписано так, що під нього підпадають і “Свати”.

Гроші пішли колаборантам, які будуть знімати кіно про “какую разницу”.

Генератор зради, без лапок, - міністерство культури, яке очолює колишній керівник 1+1, каналу, на якому під час президентських виборів виходили найчорніші, найбрудніші фейки.

Але основна відповідальність не на ньому, як і відповідальність за недолугість в боротьбі з ковідом несе не лише Степанов. Це - Україна Зеленського, він схвалює цю політику.

І до речі у попередні роки, при Порошенку, було створено ефективну систему держфінансування кінематографу, яка швидко дала результат. Її руйнують. І держкіно у нас зараз очолює не Іллєнко-молодший, а заступниця директора кінотеатру з Запоріжжя.

https://t.me/bulavkay

yevhen.bulavka
Yevhen Bulavka

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації