site.ua
топ-автор

В Україні тривалий період штучно створювалося таке тло, коли про власну державу "модно" було говорити лише в негативному ключі. Не просто критикувати, а виходити, як кажуть, за береги, нагнітати.

В першу чергу це робилося з метою усунення від влади Порошенка, це зрозуміло. Робилося руками Росії та Коломойського. А всіх, хто мав іншу думку, таврували і таврують "порохоботами".

Та я не про Порошенка зараз, а про Україну. Просто порівняйте, що говорить Зеленський про ситуацію в Білорусі, із заявою його попередника. Більше того - співставте зміст заяви Порошенка з заявами європейських країн чи реакцією США, і можна буде побачити, що представник України був найбільш точним та предметним, і прямо назвав речі, які потрібно робити, як білоруській владі, так і український.

Зокрема, що стосується призначення спецпредставника з питань Білорусі, і що у свою чергу означало б готовність України відігравати роль регіонального лідера. ЛІДЕРА!

Не зазирати комусь в очі, не бути безбарвним, ніяким, для всіх зручним, а проводити власну ініціативну політику.

Дипломатичний хист Порошенка визнають всі, навіть Коломойський робив це публічно.

І вже багато хто зрозумів, що при Порошенку такого плачевного становища в Україні у багатьох сферах точно не було. Але тепер випала нагода пересвідчитись у тому, що ми втратили - втратили потенціал лідерства, перестали бути гравцем.

І лише у другу чергу цікавими є прізвища. Мова йде про те, якою могла б бути вага і авторитет України, якби...

https://t.me/bulavkay

yevhen.bulavka
Yevhen Bulavka

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації