site.ua
топ-автор

Так, саме так і трапляється дуже часто - хвиля популярності, яка грунтується лише на емоціях, може змінитись цілковитою самотністю. Особливо тоді, коли ти будуєш свою поведінку лише на тому, щоб усіх перехитрити, перемудрити, зробити дурнями. Зрештою, у дурнях будеш сам.

Судіть самі. Зеленського вже ненавидять всі, хто розуміє, яку загрозу для національної безпеки несуть його рішення. Хто обурений справою Шеремета і Стерненка. Кого вже втомили зашквари "слуг". Ненавидять і зневажають прихильники Порошенка. Сумарно ті, хто і в страшному сні не міг уявити його обрання президентом, та ті, хто по-троху починає "прозрівати".

До Зеленського зверхньо, з позиції сили ставиться п'ята колона на чолі з Медведчуком. Від нього вимагають, ставлять ультиматуми. Звинувачують у тому, що він продовжує політику Порошенка. Попри те, що влада відверто лояльна до проросійських сил, заслужити бодай якусь повагу з боку Росії Зеленському не вдається. На російському телебаченні його зображають дурачком, ганчіркою, що не може дати ради "націоналістам". І там він теж скрізь і у всьому винний.

Захід карколомно втрачає довіру до Зеленського, який відверто діє в інтересах Коломойського, і попри вимучений антиколомойський закон дотискає Смолія і приймає його відставку. Кінець реформам, довіряти не можна - таким є наратив публікацій у провідних змі. Зеленського як маленького хлопчика попереджають, вмовляють, він у свою чергу виправдовується, але і це колись набридне.

Зрештою, свіжа соціологія показує, що майже 70% громадян вважають, що Україна рухається у неправильному напрямку. При тому, що опитування Рейтингу проводилося до так званої "тиші" на Донбасі. Більше половини опитаних вважають владу некомпетентною.

В підсумку, Зеленський вже не потрібен ні проєвропейському політичному табору, ні Росії з її сателітами, ні США з Європою, ні, вже скоро, власним виборцям.

І це тільки початок.

https://t.me/bulavkay

yevhen.bulavka
Yevhen Bulavka

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації